הרב מאזוז תוקף את ש"ס: "הולכת עם השמאל"

פטרונו הרוחני של אלי ישי הרב מאיר מאזוז, תקף במוצאי שבת את חברי הכנסת יעקב ליצמן ומשה גפני וכן את מפלגת שס שחוברת לשמאל.

פטרונו הרוחני של אלי ישי הרב מאיר מאזוז, תקף במוצאי שבת את  חברי הכנסת יעקב ליצמן ומשה גפני וכן את מפלגת שס שחוברת לשמאל.לאחר שיצאו נגד מפלגתו החדשה של ישי תקף הרב מאזוז את חברי הכנסת של יהדות התורה: "כל מה שאמרו  ליצמן וגפני זה שקר, קנאה ושנאה", אמר הרב מאזוז, "שיטפלו בעצמם. יש להם מריבות עד לב השמיים בין עץ לדגל".

אתר וואלה חדשות מפרסם ציטוטים נרחבים מדבריו  של הרב  מאזוז – שנשא דברים בפני תלמידו ותקף בחריפות את ש"ס שהולכת יד ביד עם השמאל, "ש"ס הוציאה מכלל ישראל אנשים מסוימים והולכת אחרי השמאל, אז אין לנו ברירה. אלי ישי לא בא להרוס את עולם התורה, אלא ההפך, בא לבנות אותה. אנחנו חייבים לקרב את הימניים, לקרב את המתנחלים, לקרב את החב"דניקים, הסרוגים והחיילים. לא נזרוק אותם לזרועות של אנשים אחרים. המפלגה החדשה תקום על אפם ועל חמתם של כל השונאים שלה".

הרב מאזוז נתפס בחלק מהציבור הספרדי כממשיכו של מרן שמצליף בחידודי הלשון שלו,בדבריו הוא התייחס למחלוקת הפנים ליטאית . "כולם יודעים מה אמר מרן הרב עובדיה על גפני. אנחנו לא צריכים לחזור על דברים האלה. שכל אחד יטפל בבעיות שלו, לא להתערב בדברים של אחרים. הרב שטיינמן שיהיה בריא אמר שהוא לא מתערב בחכמי ספרד, גם הם שילמדו לקח מזה. אם כל אחד יתערב, נוכל לגלות עליהם הרבה דברים".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה אתם כותבים פטרונו הרוחני?

  כי זה מה שאתר "חרדי" שמנגח את ישי בהוראת הרשע, הורה לכם?

  אי אפשר לכתוב רבו של אלי ישי?

  שמרן נפטר, לא מתחברים לר אחר?

  לא מבין מאיפה החוצה מצדכם |
  הגב
 2. אין עליך רבנו רסק רסק שס הזבלית בראשות הארכי פושע דרקי לקיים ובערת הרע מקרבך
  רבנו אנו מתפללים יום ולילה שתצליח ותתגבר על אויביך ותקבל פני משיח צדקנו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב