הרב מאיר פרוש: הפירסום ב"משפחה" כי נסכים למהלכים מדיניים תמורת הגנה על בני הישיבות הוא שקר מוחלט

לאור הפירסומים האחרונים באמצע השבוע של עיתון "משפחה" כי מפלגת יהדות התורה סיכמה עם נתניהו ועם מפלגות השמאל שתסכים למהלכים מדיניים של השמאל בתמורה לשמירה על עולם הישיבות.

מגיבים בכירים במפלגה כי הכל עורבא פרח, זה ספין, לא היה ולא נברא, "מדובר במידע שלא היה ולא נברא, לא מצליח להבין מהיכן העיזו להמציא את המקור לזה. לאף חבר כנסת ב'יהדות התורה' לא ידוע מנין מקורו של הדיווח", אמר חבר כנסת מיהדות התורה הרב מאיר פרוש למקורביו.

הפירסום על התקרבות של מפלגה חרדית וערכית כמו יהדות התורה למפלגות השמאל, אשר מרמז לכאורה על הצבעה במהלכים מדיניים תמורת הגנה על עולם הישיבות, עורר דאגה רבה בקרב חסידים רבים מחסידויות רבות דוגמת חסידות חב"ד ועוד שהצביעו למען רשימת 'יהדות התורה'.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. המדינה לא מממנת את הישובים הבודדים. יש כיתת כוננות שמסכנת את חייה וגם כשחיילים שומרים והתקציב על שמירה בלבד, צריך לזכור שהרוב הגדול של ה"מתנחלים" משרתים בצבא ובדרך כלל דרך ישיבות ההסדר כקרביים (פרט למי שיש לו בעיה רפואית ומשרת כחייל מן השורה.
    האוטובוסים נדירים מאד, ופעמים רבות לא עוצרים כי הם מלאים ואמהות עם תינוקות נשארות אפילו ב-6 בבוקר בתחנה, מחכות 45 דקות לאוטובוס הבא, להבדיל מקרית ספר וביתר שזוכות לתחבורה ציבורית נוחה.
    אז אל תתלוננו. אנחנו סובלים ובתור אזרחים שומרי חוק מגיע לנו שיגנו עלינו. ואם הילד נוסע לבי"ס בהסעה מסובסדת, רכב יקר כי הוא ממוגן ירי, מה אתם רוצים, שישאר בבית כי אין בישוב בי"ס?

    רע לנו מאד |
    הגב