פרשת הרב מהצפון: "הוא איים עלי שאם אספר אחיי ייהרגו" (הקלטה)

המתלוננת כנגד הרב מהצפון התראיינה היום (ה') לרדיו "קול רגע" וסיפרה על המעשים שביצע לכאורה. "זה רב גדול, הרגשתי כאילו זכיתי במיליון דולר. הוא עשה מעשים אסורים ואיים עלי שאם אספר לאחים שלי הם ייהרגו – עורך הדין של הרב מכחיש את החשדות ואת הדברים. האזינו

המתלוננת כנגד הרב מהצפון התראיינה היום (ה') לרדיו "קול רגע" וסיפרה על המעשים שביצע לכאורה. "זה רב גדול, הרגשתי כאילו זכיתי במיליון דולר. הוא עשה מעשים שאסורים", אמרה.

"לפני 13 שנים הגעתי לרב דרך קרובת משפחה. הייתי במצוקה נפשית ורציתי חיזוק. הוא קיבל אותי יפה ואמר לי שהוא יעזור לי" סיפרה בריאיון לדודו פיניאן וחן ביאר. "בערך שלוש שעות אחרי שיצאתי ממנו הוא התקשר אלי לנייד וביקש לפגוש אותי כדי לעשות לי טיפול רוחני ולנקות אותי.

מצד אחד, קצת פחדתי בהתחלה וזה היה נראה לי מאוד מוזר, אבל מצד שני זה גם כבוד גדול. זה רב גדול ולא סתם אדם. הרגשתי כאילו זכיתי במיליון דולר. הסכמתי להיפגש איתו אחרי שהתייעצתי עם אנשי משפחה שאמרו לי שמדובר בזכות גדולה".

האזינו לשיחה המלאה

המתלוננת סיפרה שהרב נתן לה בפגישה הראשונה לשתות ממים טהורים ומיוחדים בעלי סגולות וקרה משהו שלא צריך לקרות. "הבנתי שמתבצע כאן משהו אסור, אבל באותה נשימה הבנתי שנפלה בחלקי זכות. התנהגתי בצורה לא הגיונית ורציונלית. ידעתי שמה שקורה לא הגיוני, אבל זה גרם לי להרגיש שהטיפול ינקה לי את החיים, וזרמתי".

הבעיות החלו לאחר שהבינה כי הרב אינו נוהג כפי ההלכה, "ברגע שהבנתי שאני לא יכולה להמשיך ב'טיפול' שלו,  הרגשתי שאני חייבת לברוח משם. פעלתי מתוך הבטן, קמתי והלכתי".

המתלוננת  הגיעה למחרת אל הרב ודרשה ממנו שיחדול מדרכו. "באתי ועמדתי מולו ואמרתי לו שמה שעשה אתמול זה לא נכון ושהוא צריך להפסיק לעשות את זה ולהפסיק לקבל נשים. הוא לא הודה במה שהוא עשה. הוא הוריד את הראש והנהן. אני מאמינה שהוא המשיך לטפל בנשים".

הרב החשוד - צילום חדשות 2
הרב החשוד – צילום חדשות 2

בשלב הזה טוענת המתלוננת כי הרב הפעיל עליה לחץ כבד כדי שלא תחשוף את הסיפור, "כדי שאף אחד לא יידע מה קרה, הוא בדרכו הערמומית היה מתקשר לנשים. אני בטוחה שיש הרבה נשים שהרגישו מיוחדות. הוא הפחיד אותי מאוד, ואמר שאם מישהו יידע על זה האחים שלי ייהרגו".

המתלוננת מסבירה כי לא התלוננה במשך שנים כי פחדה, "פחדתי. אני בן אדם. כל הרבנים אמרו לי שאני הוזה ופסיכיאטרית, שאני חולמת ומדמיינת. כשהבנתי שאין לי אהדה אז ויתרתי. לא התברכתי בלהיות כל כך חזקה. הקהילה הוציאה אותי החוצה. הם לעגו לי. אי אפשר לדבר עליו – הוא קדוש. פחדתי שגם במשטרה יגידו שאני מדמיינת. פחדתי שישרפו את כולנו, גם את המשפחה. המשפחה הקרובה שלי ידעה על זה והאמינה לי. בגלל זה הם ספגו כל כך הרבה בושות והיעלבויות".

 

לסיום המתלוננת קראה לנשים נוספות  למסור עדות במשטרה. "אני רוצה למסור לכל אותן נשים, אמהות, נשואות או רווקות, כל מי שהייתה איתו בקשר והרגישה את מה שאני הרגשתי – את הקריעה בין האסור והמותר – לקום ולהילחם בו. לא לתת לו לעשות מה שעשה לי ולנשים אחרות. תלכו להתלונן במשטרה. אל תפחדו. הוא בשר ודם ולא אלוהים. אלוקים יש אחד".

היום  פורסם כי הרב הבכיר מהצפון, שלו מיוחסים הסיפורים, ניסה הלילה לברוח לחו"ל לאחר שהתקבלה תלונה נוספת שקשורה אליו. הרב  נתפס בנמל התעופה כשהוא בדרכו לברזיל.

עורך הדין אפרים דמרי, סנגורו של הרב, מסר ל-nrg כי "הרב מכחיש את המעשים המיוחסים לו ונמצא כעת בחקירת משטרה ומוסר את גרסתו ותגובתו לטענות המיוחסות לו. אנחנו מאמינים שבעזרת השם צדקתו של הרב לאחר בירור מעמיק של המשטרה תצא לאור".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.