נושם לרווחה – הרב מוטי אלון נשפט לחצי שנת עבודות שירות

לאחר 4 שנים מאז נחשפה הפרשה יכול הרב מוטי אלון, לנשום לרווחה. הרב אלון נשלח היום (רביעי) לחצי שנת עבודות שירות, כך קבעה שופטת בית משפט השלום בירושלים. הרב אלון הורשע בעבירות חמורות בקטין, על הרב אלון נגזרו גם 15 חודשי מאסר על תנאי למשך שלוש שנים, במקרה של עבירה דומה.

בית משפט השלום בירושלים גזר הבוקר, שישה חודשי עבודות שירות על הרב מוטי אלון שהורשע בביצוע שתי עברות חמורות בנער קטין. הפרקליטות דרשה להטיל עליו עונש מאסר בפועל, בעוד שפרקליטו ביקש להסתפק בעבודות שירות ובמאסר על תנאי. כמו כן, נגזרו על אלון 15 חודשי מאסר על תנאי וקנס של 10,000 שישולמו למתלונן.

"שוכנעתי מעבר לספק סביר באשמתו של הנאשם", קבעה השופטת חגית מאק-קלמנוביץ, סגנית נשיא בית משפט השלום בירושלים. השופטת דחתה את טענותיו של אלון שבהם אמר כי העדויות נגדו הן "מניפולציה".

הרב אלון אמר בתגובה כי "אני מקבל בשמחה את עצם הענישה של עונשי שירות, אני בעבודות כאלו 40 שנה, ואני אשמח לעשות זאת עד גיל 120, אם זה באופן רשמי מטעם המדינה וגם אם לא. לעצם ההכרעה – הדברים נאמרו, כל ההרשעה היא טעות ביסודה, העלילה היא עלילה שקרית, המהלך כולו הוא עגום".

עוד הוסיף אלון: "עורכי הדין שלי עשו עבודה מופלאה. עוד לפני כן נשאלתי כיצד אגיב לעצם הכרעת הדין והודעתי שאני אפעל אך ורק על פי דעת תורה, והיא זאת שתנחה והנחתה אותי" .

בסיום דבריו אמר "לי טוב, אני רק התחשלתי וגדלתי מזה. אני חושב שגם למשפחתי. לכולנו טוב. אני רק חושב שצריך לתת את הדעת איך דברים מתנהלים, מה השפיע ואיך פועלים דברים. זה יתברר בדרך שזה יתברר. אני מודה לקב"ה באמת ובשמחה. תחשבו טוב, יהיה טוב, אני יודע שיהיה טוב ומקווה שבקרוב תהיה לכולנו גאולה שלמה".

במשפחתו של אלון הגיבו על כך: "אנחנו מאמינים בצדקתו וחפותו באמונה שלימה. היינו איתו לאורך כל הדרך וכך נמשיך. נעשה כאן עוול גדול, אך בעיקר למשפחתו, משום שהרב עצמו הוא אדם חזק".

תמונה ראשית – פלאש 90

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אולי המסר הוא שהשופטת יודעת שבעצם לא היה כלום? אתה לא מבין שיש פה מסע הסתה מול רב שהיה במיינסטרים הציוני דתי ומרגע שחתך קצת לכיוון חרדי חסידי הוחלט לערוף את ראשו? אתה יודע שיש עד אחד בלבד במשפט שגם הוא כבר כ15 שנה על תרופות ואחרי ניסיון התאבדות? אתה שכל הסיפור גם לפי המתלונן זה שהרב אלון הושיב אותו על ברכיו? מה אתה נהיה לי כזה מתחסד?
  כאדם מהציבור החרדי, אני חושב שהוכח מעל כל ספק שהציבור הציוני דתי ורבני תקנה הם אנשי חתחתים ללא יראת שמים. זה בנין אב שמלמד על כל הציבור הזה. עורו ישנים!!! הרב אלון צדיק ומזוכך בייסורים. לדעתי פרסום התגובה לעיל נוגעת בזלזול בתלמידי חכמים. אולי תשאלו את משפחת הגר״ע יוסף זצ״ל על קשרו של הרב אלון למאן הרב זצ״ל עד כמה אהב אותו ועד כמה תמך בו אחרי כל הפרסומים. הרב אלון התייעץ רבות עם מרן הרב זצ״ל כיצד להגיב ולפעול ועצת חכמי התורה בחר בשתיקה שמדהימה כל בן אנוש. הזהרו בגחלתן!!!

  יהושע |
  הגב
 2. בשם כל הנפגעים אני עצוב
  השופטים כנראה לא יודעים עד היכן מגיעה הפגיעה בנפש אפילו במקום שלא היה אונס גמור
  חבל כי מסתבר שהעונש הוא כלום לעומת הפגיעה הנוראה
  והקנס הוא בדיחה
  יום עצוב לכל הנפגעים הכאובים ויום של חוסר צדק
  הרי השופטים לא אמרו שיש ספק, הם הרשיעו אותו, ובכל זאת נתנו עונש קל כל כך
  מה המסר – שאם אתה "רק מלטף" זה שום דבר?
  אז זהו שזה איום ונורא ומשליך במשך שנים על נפשו של מי שנפגע – אבל השופטים לא מודעים לכל זה והם בורים ועמי הארץ בתחום
  הם לא פגשו נפגעים באופן שילמד אותם את עוצמת הפגיעה והכאב והסבל שנמשך עשרות שנים
  לא רוצה לאחת לשופטים הללו שהם או בניהם ייפגעו מינית ואז הם יבינו את הטיפשות שלהם
  בנצי

  בנצי |
  הגב