הרב מוט'קה בלוי: "אם לפיד לא יירגע – נוציא מליון חרדים לרחובות" – האזינו

"אנו נמצאים בעיצומה של מלחמת תרבות", את הדברים הבאים אמר  יו"ר ארגון משמרת הקודש והחינוך הרב מרדכי בלוי, שהתייחס בראיון נטול כפפות שהעניק לגלי צה"ל לפני כמה ימים על תופעת החיילים החרדים  שמתגייסים לצה"ל: אנו מביעים את רגשותינו, בכוח בכפייה, אף בן תורה לא ילך לצה"ל", הבהיר הרב בלוי.

הביאו אותנו למלחמה תרבות כחלק מהתגוננות, אנו לא נתמוך במי שהולך לצבא, הם הרסו את ההסדר הזה ואנו לא נגן על החרדים שהולכים כעת לצה"ל",

במענה לשאלה האם הוא תומך בהסתה נגד החרדקי"ם, השיב בלוי "מי שעושה מעשה אני בז לו, זאת לא דרך התורה. אבל אני רוצה לשאול אותך יעל (יעל דן מגל"צ)  למה הגענו  לכזאת אוירה"? בגלל לפיד אנו מתייחסים  למדים בגוון הזית בתור זלזול, זה לו"ז המערכה התרבותית". אמר בלוי.

האזינו לדברים:

"רוב המצביעים של לפיד הצביעו לו בגלל בעיית המעמד הביינים, לא בגלל שהם רוצים לגייס חרדים" אמר.

בלוי שב והדגיש כי במידה והממשלה תגיע לעימות עם החרדים המדינה ישראל תהיה כמרקחה, " אם יביאו אותנו לפינה לא יישאר לנו ברירה, אלא להוציא מיליון איש לרחובות, העולם יגעש מידי יערכו הפגנות מול קונסולית, יהיה אנדרלמוסיה .

   בלוי נשאל מדוע הוא לא מחבק את החיילים החרדים המשרתים בצה"ל, אני קורא ללפיד, בואו ותדברו, מי שלא לומד, שילך לצבא, לא כרגע, כרגע אנו במערכה.  "ברגע שהמערכה תדעך אני יגבה את החיילים החרדים, כרגע אנו בשעת מלחמה תרבותית קשה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.