הרב מוטק'ה בלוי: "אני הצנזור והתליין" צפו בסרט המלא (וידאו)

מה אתם יודעים על בוליווד החרדית? העיתונאי והמנחה אמנון לוי נכנס ללב תעשיית הקולנוע החרדית, פגש את הצנזור הראשי הרב מוטקה בלוי ממשמרת החינוך ושאל שאלות שאסור לשאול. הצצה נדירה אל השואו ביזנס של החרדים. צפו בסרט המלא, המצונזר במיוחד לגולשי 'קוקר': "הפנים האמיתיות של הקולנוע החרדי".

[vimeo 113801398 w=500 h=281]

באדיבות ערוץ 10
הפנים האמיתיות של הקולנוע החרדי – מחוץ לרדאר החילוני, ביקום המקביל החרדי צומחת בשנים האחרונות תעשיית סרטים חרדית, סוג של בוליווד – כשר למהדרין. צפו בתוכנית המלאה והמצונזרת.

אמנון לוי בעצמו כתב על התוכנית: "נסחפתי, מודה". לוי מספר על התכנית, "הלכתי לסקר את עולם הקולנוע החרדי, ומצאתי עצמי משחק בתפקיד אורח בסרט חרדי על הבעל שם טוב. לפעמים עיתונאי צריך להיות זבוב על הקיר כדי להביא את הסיפור, ולפעמים צריך פשוט לקפוץ אל תוך למים, (או אל תוך השטריימל)".

איך יצא? צפו בסרט שבו מתלבש לקראת תפקיד חייו, הבעל שם טוב שנלחם בפריץ רשע.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עדיף לראות סרטי פעולה מהשטויות האלה חלול השם אשפוז דחוף נוצר קבוצה של רבניות שחושבות שהם מחזיקות את העולם בפרישות שלהם שמורידות את הרמה של הנשים שלנו מתחת לאפס הצילו אם מי נתחתן אם חלות נפש די רבנים ורבניות תנו לנו לחיות כול אחד יראה מה שהוא רוצה זה באמת בושה ועצוב לראות איך בנות מתלהבות משטויות כאלה

  חיף |
  הגב
 2. עדיף לראות סרטי פעולה מהשטויות האלה חלול השם אשפוז דחוף

  חיף |
  הגב
 3. אבל בקישור החדש של הסרטים שעשיתם לאחרונה, הסרטים האלו לא עובדים בנתיב

  דוד |
  הגב
 4. תודה רבה שאתם נותנים לראאות גם לגולשי אתרוג

  אבקש שוב אם אפשר גם להוריד את מצב האומה

  תודה רבה

  שי |
  הגב