הרב מחפוד על ההכחשות: "למה חכם שלום מסתתר?"

בעקבות ההכחשה שיצאה ממעונו של הגאון הרב מחפוד על חתימתו על הקול קורא להשתתפות בעצרת נגד חוק הגיוס שתתקיים מחר, עלו למעונו של הרב מספר תלמידים, ושאלו אותו על ההכחשה, ושמעו ממנו כי אכן חתם על מכתב הקול קורא המדובר, אך הוא לא מעוניין להתערב במחלוקות. האזינו

בעקבות ההכחשה שיצאה ממעונו של הגאון הרב מחפוד על חתימתו על הקול קורא להשתתפות בעצרת נגד חוק הגיוס שתתקיים מחר, עלו למעונו של הרב מספר תלמידים, ושאלו אותו על ההכחשה, ושמעו ממנו כי אכן חתם על מכתב הקול קורא המדובר, אך הוא לא מעוניין להתערב במחלוקות.

הרב מחפוד הוסיף בצער כי הוא יודע שבסופו של יום מי שיפול לידי הצבא בעקבות חוק הגיוס, הם תלמידי הישיבות הספרדים מהפריפריות. כשנשאל הרב מחפוד מה באמת יהא עליהם אם הרב לא חפץ בהתערבות בענין קיום העצרת שמתנגדת לחוק, רימז הגאון הרב מחפוד את התשובה לכל הענין, ושאל מדוע חכם שלום כהן מסתתר, כי הוא הרי יודע מה שקורה בפריפריה…

שואל: רצינו לשאול את הרב יש מחר כנס שהגאון הרב צדקה מארגן, והרב אמר לנו בהתחלה ללכת ולהשתתף בכנס, אבל אחרי זה ראינו מכתב לפה ומכתב לשם.

הגאון הרב מחפוד: אני נקלעתי למבוא שמכניסים אותי לקלחת שלא רציתי להכנס לדברים האלה, לא מעניין אותי, יש פה גדולי דור ואני לא צריך לקבל טלפונים מביתו של חכם שלום ומביתו של הרב קניבסקי. אני לא נכנס לעניין הזה.

שואל: הרב עבר טרור? כי הרב הרי קיבל אותנו והרב חתם
על הקול קורא להשתתף בעצרת

הרב: נכון. אבל לא על דעת כזאת מחלוקת שתכניסו אותי. אני מצטער מאוד.

שואל: מה עם הבחורים שנופלים לצבא

הרב: אני אמרתי את זה לפניכם, זה כואב לי מאוד שבסוף בסוף מי שיפול הם אלו מהפריפריה – הספרדים.

שואל : ומה נעשה בכדי להציל את הפריפריה האלה

הרב משיב: למה חכם שלום מסתתר

שואל: כי אריה חוסם אותו

הרב: למה חכם שלום מסתתר – הרי הוא יודע את שהפריפריה והספרדים בסוף יפלו, למה הוא מסתגר

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אוי דרעקי מה עשית ליהדות??

  דרעי מבזה כל דבר שבקדושה ומגייס את נכדי הרבנים שמבזים את סבותייהם הענקיים

  אבי.כ |
  הגב
 2. דרעי הנבל גייס את ישי כהן מכיכר השבת לעשות צחוק מהרבנים

  לדרעי לא הולך כלום כל הסרדים נגדו
  ועכשיו יש התארגנות גדולה של קבוצת רבנים נגד שס, חכו להפתעות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. גדולי התורה הורו על התנגדות לנוסח הקיים בחוק הגיוס אך לצערינו הממשלה הכפרני אישרה הבוקר את חוק הגיוס החדש. יור שס השר אריה דרעי נמנע בהצבעה, גדולי התורה הורו על התנגדות לנוסח הקיים, אך דרעי בכלל לא התנגד - כפי שהצהיר שיעשה. דרעי השקרן דאג שהחוק יעבור מהר מהר מהר!! עכשיו רואים שדרעי חזיר אמיתי שמראה את טלפיו ראו טהור אני. רשע, מסיונר, אכזר, מסית ומדיח, ימח!! צא טמה ממחנינו!!!! פשוט לא מסתדר לי במוח. עליו זעק מרן ולא הבנו אז. דברי מרן ממש רוח הקודש.

  גדולי התורה הורו על התנגדות לנוסח הקיים בחוק הגיוס אך לצערינו הממשלה הכפרני אישרה הבוקר את חוק הגיוס החדש. יור שס השר אריה דרעי נמנע בהצבעה, גדולי התורה הורו על התנגדות לנוסח הקיים, אך דרעי בכלל לא התנגד – כפי שהצהיר שיעשה. דרעי השקרן דאג שהחוק יעבור מהר מהר מהר!! עכשיו רואים שדרעי חזיר אמיתי שמראה את טלפיו ראו טהור אני. רשע, מסיונר, אכזר, מסית ומדיח, ימח!! צא טמה ממחנינו!!!! פשוט לא מסתדר לי במוח. עליו זעק מרן ולא הבנו אז. דברי מרן ממש רוח הקודש.

  יְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ רִבּוֹנוֹ שֶׁל עוֹלָם קֵל מֶלֶךְ חַנּוּן וְרַחוּם, עוֹשֶׂה צְדָקוֹת עִם כָּל בָּשָׂר וְרוּחַ |
  הגב
 4. מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו!! מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו!!

  מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו.

  יש כל מיני עסקנים, של כל מיני אדמורי"ם מנהיגים ורבנים בישיבות, שמרימים טלפון לראש ישיבות ואומרים לו: אם אתה תמשיך לדבר נגד גיוס השמד והזימה – הראש ישיבה שלנו בבני ברק יוציא הודעה שאסור לשלוח שום בחור אליך לישיבה! נורא ואיום!! זה ישיבה שהיא נמצאת כאן ברחוב מלכי ישראל בירושלים עיה"ק, איימו עליהם שאם הם ימשיכו לדבר נגד הגיוס יעשו להם כך וכך, וכך וכך, וכך וכך, ומאז הם שותקים, הם מפחדים לומר האמת. מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו!!

  יש עוד ראש ישיבה שאמר, שאיימו עליו שאם הוא ידבר נגד גיוס השמד לא יתנו לו דיחויים לצבא!! מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו!!

  והשלישי גם כן, היה ראש ישיבה אחד, שיש לו חתן שמדבר נגד הגיוס, זה ראש ישיבה מפורסם מאד, שיש לו חתן שמדבר נגד הגיוס, ולא נותנים לחתן להכנס לחמיו כדי שלא יגיד לחמיו את האמת את כל מה שנעשה בעניני הגיוס!! מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו!!

  כל מיני עסקנים למיניהם, שמאיימים על כל מיני ראשי ישיבות, וראשי הישיבות לצערי הם מפחדים, מסיבה זו ומסיבה זו, אני מזמין שיאיימו עלי, אני לא מקבל טלפון, מה אתם מאיימים?

  רבונו של עולם!! יושבות שלוש בחורות בכלא, בחורות בגיל שמונה עשרה, שלא שמעו בכלל שיחות בישיבה, שלא שמעו בכלל שיחות ממשגיחים, אבל יש להם את האמונה התמימה שהם לא רוצות ללכת לצבא, הם לא מפחדים!! אבל ראשי ישיבות מפחדים??? ממה?? רבונו של עולם!! ממה אתם מפחדים ראשי ישיבות? מה יעשו לכם?? כסף? כבוד? מה רציחה?? כולנו צריכים להתאחד, ולא לשמוע לעסקנים הרשעים – השטיימניסטים, ולא לפחד מטלפונים, ולעמוד כחומה בצורה ולא לפחד מאף אחד, ולמסור נפשנו על הדבר הזה. מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו!! מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. דרעי ממשיך לבזות את הרבנים

  מכלוף דרעי הרשע עושה צחוק מהרבנים.!!! מאיים עליהם שיחזרו בהם מחתימתם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. אתר אינטרסנטי

  כל האקטואליק – אתר מכור מראש.
  בשביל זה יש לו כ"כ מעט גולשים.
  גם אני בד"כ לא נכנסת לפה , רק מציצה מדי פעם כדי לראות מה יש לעצניקים לחדש.
  תקשיבו טוב להקלטה.
  תראו שיש חלקים קטועים באמצע.
  ותשמעו היטב גם את מה שמאחורי המילים.
  עצניקים = זיפנים = נמאסתם.
  ונראה עכשיו אם יפרסמו את ההודעה שלי……

  מירי |
  הגב
 7. *כשרואים חכי"ם חרדים חייבים לומר ג' פעמים בקול - "כי תראה חמור שונאך"*

  *כשרואים חכי"ם חרדים חייבים לומר ג' פעמים בקול – "כי תראה חמור שונאך"*

  *כשרואים חכי"ם חרדים חייבים לומר ג' פעמים בקול - "כי תראה חמור שונאך"* |
  הגב