"כשהבורא רוצה אי אפשר לתפוס את הנשמות"

אביה של הילדה החרדית בת ה-5, שטבעה למוות אתמול בג'קוזי בצימר סיפר בראיון להחדשות על התחושות הקשות, ועל התמיכה הרחבה שהוא מקבל מכל גווני הקשת. צפו

הרב אריאל נזרית, אביה של אביטל נזרית הפעוטה בת ה-5 שטבעה אתמול למוות בצימר ביישוב מגדל סיפר היום (שלישי) על הטרגדיה הקשה שאופפת אותם. "שמרנו עליה מכל משמר", סיפר להחדשות Online. "כשהבורא רוצה אי אפשר לתפוס את הנשמות".

"יש אנשים שלא זוכים לבנות, לבנים או לילדים", הוא אמר. "אנחנו זכינו לבנים, בנות וילדים. זכינו במשך ארבע וחצי שנים לא היינו מוותרים עליה גם אם היינו יודעים מראש – שווה לקבל את המתנה הזו גם לארבע וחצי שנים"..

הרב נזרית הודה לציבור שעוטף אותם באהבה רבה ומחזק אותם. "תאהבו אחד את השני", מסר. "את החיבוק של עם ישראל אנחנו מרגישים מכל קצוות הארץ. אנחנו שולחים אהבה לכל עם ישראל. תודה לכל מי שחושב עלינו".

 

צפו בדברים – צילום: החדשות

הלילה, הובאה למנוחות אביטל רחל נזרית בת ה-5. בתום חקירה ראשונית של המשטרה, בעל הצימר עוכב לחקירה על ידי המשטרה בחשד שהעסק אותו ניהל פעל ללא רישיון.

נשיא המדינה ראובן ריבלין התייחס לאירועי הטביעות וכינה אותם כ"מכת מדינה". "אני מודאג מהעלייה החדה במקרי הטביעות בחודשים האחרונים, אסור לנו לשכוח את הסכנה האורבת לפתח, אמר הנשיא. "אנחנו צריכים לפתח את המודעות שהמים, שהם מקור מים חיים, יכולים להיות גם מקום של אסון".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.