הרב ניר בן ארצי מנבא לנו מה הולך להיות בפסח – שוה לקרוא

הרב  ניר בן ארצי הידוע בנבואותיו אשר חלקם אף התקיימו זה לא מכבר, יוצא שוב במסר לעם ישראל, ובגילוי מה הולך להיות בפסח השנה.

בין הדברים הוא אומר כי זה הולך להיות פסח של גאולה לעולם, על אובמה יש לו רק מילים טובות לומר.

על אוייבינו אסאד מצרים ירדן איראן לבנון וחיזבאללה הוא מבטיח שהם הולכים להימחק סופית מהעולם.

"ריבונו של עולם יכוון את העולם הזה לדרך חדשה, לעולם חדש, עולם של אהבת חינם, של חסד ואמת!

הפסח הזה, יהיה פסח מיוחד שלא היה כמותו מיום שיצאו בני ישראל ממצרים, והמשך שנה מיוחדת. פסח של חירות, שמחה בלב היהודים ובשמיים, פסח שכל היהודים יעלו ברוחניות. פסח שירגישו בו את הקדוש-ברוך-הוא. לא רק יחושו את הקדוש ברוך הוא, ירגישו אותו חזק. יהודים יראו בעיניים ניסים ונפלאות שלא ראו מימיהם. ניסים גדולים יותר מאשר היו במצרים. גאולת מצרים הייתה 'בקטן', הגאולה האחרונה, גאולה לעולמי עולמים – תהיה בגדול!

בפרשת צו, הקדוש-ברוך-הוא מצווה על כל יהודי באשר הוא, לתקן את מידותיו ולא לזלזל במסורת היהודית. לא יאמר יהודי 'אני מודרני' ויזלזל. הקדוש-ברוך-הוא מצווה על כל יהודי ויהודי לא להגיד 'אני גיבור', הקדוש-ברוך-הוא יכול להרים אדם למרומים ויכול גם להפיל, כמו קורח ועדתו.

כל שר בממשלה וכל חבר כנסת שקיבל על עצמו תפקיד, צריך למלא אותו בתבונה ויושר, יהיה כל כולו למען מדינת ישראל וידאג ליהודים בארץ ישראל.

חיילי צבא-הגנה-לישראל, תשמרו על עצמכם, לא לעלות על טרמפים. החמאס והפלסטינאים רוצים לחטוף חיילים וממשיכים בזה בכל כוחם, גם עכשיו, גם בחג וגם לאחריו.

הורים, צריך להזהיר את בנות ישראל, הנערות הקטנות, שהגויים רוצים לפגוע בהן נפשית, לגרום להתבוללות ולהרוס את העם היהודי.

אובמה וכל חבריו בקונגרס, רוצים להדק מאוד את הקשר עם מדינת ישראל, כי מדינת ישראל היא המפתח, ההגנה והמקום הכי חזק בעולם – בכל.

הכלכלה בארצות הברית, אירופה ואוסטרליה, נופלת ומתרסקת בצורה מחרידה, בגלוי או בסתר, וכשהכלכלה בעולם נופלת (חוץ מארץ ישראל), תהיה מלחמת אזרחים בכל העולם.

בישראל הכלכלה פורחת עד בלי די!

אסאד מקבל כמויות של נשק ותחמושת מבחוץ כדי שלא ייפול. סוריה נמחקת, כי המורדים אוכלים אותה ואת עצמם. זה תהליך אלוקי, הקדוש-ברוך-הוא רוצה שהמורדים ימשיכו למחוק את סוריה, מתנקם בסורים על כי פגעו, הרגו וביזו את חיילי צבא-הגנה-לישראל, יהודים שהם צלם אלוקים.

תוספת חדשה: המלחמה בסוריה היא גם בגלל אלי כהן שעבר עינויים קשים ועשה הכל למען בורא עולם ולמדינת ישראל, להגן על היהודים ועל אדמת הקודש! הבכי של אלי כהן מרעיד את אדמת סוריה והם הורגים זה את זה! אלי כהן צדיק! יש צדיק בתורה ויש צדיק שמוסר נפשו על מדינת ישראל. אלי כהן מסר נפשו על מדינת ישראל ועם ישראל והציל מאות ועשרות אלפי יהודים במלחמות ששת הימים ויום כיפור!

מצרים, כמו שהארבה נכנס לתוכה ו'גומר עליה' לאט לאט, כך אזרחי מצרים, אחד אוכל את השני והם מתרבים כמו ארבה כדי לאכול ולהרוג זה את זה, יש שם פצצה מתקתקת. איך שהם הכאיבו לעם ישראל, כך הקדוש-ברוך-הוא מכאיב להם! במצרים יהיה יותר גרוע מאשר בסוריה, תראו את האמת בעיניים בקרוב!

המלוכה בירדן – אישה בתחפושת. המלך 'כביכול' רוצה שלום, למעשה הוא רוצה להיפטר מהחמאס, הפלסטינאים והפליטים מסוריה, ו'להדביק' אותם לישראל. החמאס והפלסטינאים 'יאכלו' אותו חי, הם לא יוותרו לו, 'יאכלו' אותו ואחד את השני לא פחות מאשר בסוריה, עוד מעט תראו את האמת בעיניים!

נסראללה לא יוצא אל הבמה כי הוא עסוק בחולי שלו, מסתיר אותו. הוא כמו פרעה שאמר שהוא לא כמו כל האדם – הוא אלוהים, אמר הקדוש-ברוך-הוא למשה 'חכה לו ביאור מוקדם בבוקר'.

עיראק – תוספת חדשה, האזרחים שם הורגים ואוכלים זה את זה, לא תהיה תקנה לְעולם.

בתורכיה כוננות גדולה, הם לא יודעים איך לעצור את הפליטים שבאים מסוריה. תורכיה במערבולת.  

איראן 'משקשקת מפחד', הם פוחדים פחד מוות בגלל ביקור אובמה בישראל. איראן בכוננות ובבלבול נוראי ביניהם, הם פוחדים שישראל תתקוף אותם.

אחמדינג'אד – בקרוב נשמע על החולי שיש לו בגולגולת. אזרחי אירן שונאים אותו ורוצים להוציא אותו לתליה כמו שתלו את המן הרשע.

הקדוש-ברוך-הוא יעשה בעולם תוהו ובוהו, צונאמי, רעידות אדמה, רוחות, סערות, התפרצויות הרי געש, גשמים וקולות קשים – רעמים. הים סוער ורועש מאוד ועומד לתקוף!

הבהמות והחיות ישתגעו ויתאבדו ברחובות, כי האנשים בעולם מתנהגים כמותם. כל יום יהיה קשה יותר ולא ייעצר עד שימליכו את מלך המשיח!

נחשים, עקרבים וכל מיני יתושים מסוכנים, יתחילו להכיש ולעקוץ בני אדם שיתנהגו כמו בעלי חיים בקשר שבינו לבינה. אם זה בים, בחצרות, בגנים ציבוריים – ייצאו נחשים מהאדמה ויכישו אותם. בורא עולם שונא זימה! כל מקום, בכל העולם, שיש בו תועבה וזימה, יתמוטט על יושביו!

הקדוש-ברוך-הוא, פמליה שבשמיים, מלאכי השרת ואופני הקודש, מחכים להמליך את מלך המשיח! מחכים שלמטה, בארץ הקודש, 'יזיזו' דברים. מחכים שכל גדולי התורה, מקטן ועד גדול, יתחילו לעבוד ולפעול להצלת היהודים, יסבירו להם מה קורה בעולם היום, כדי שיכירו את בוראם ויתחברו לאבינו שבשמיים.

הכל תהליך אלוקי למען הגאולה, התגלות מלך המשיח והמלכתו!".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב ניר בן ארצי כל מה שיש לי לומר שאתה צדיק וכל מה שאמרת לי היה אמת כשבאתי אליך עוטפת אותך
  שכינה ואור תמשיך כך ותתחזק כל הכבוד אתה איש יקר לעם ישראל

  נורית |
  הגב
 2. יחי המלך המשיח הוא כבר פועל בעולם ברוחניות ובגשמיות כל שנותר לפתוח את העניים ולראות משיח וגאולה זה כאן!!!
  מכריזים יחי המלך המשיח…….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב