הרב סולבייצ'יק נגד רשב"ם: דייטש או ליאון?

לאקטואליק נודע כי ר' ברוך סולבייצ'יק, מרבני דגל התורה מפעיל לחצים כבירים לסגור עם יוסי דייטש. בבית ברחוב רשב"ם פחות נלהבים ונוטים לתמוך בליאון

אין ספור ספינים נזרקים בשעות האחרונות לחלל הרשתות החברתית על ידי עיתונאים שונים שלוקחים חלק בקרב המוחות המסעיר בין דגל התורה לאגודת ישראל ושלומי אמונים בערים אלעד וירושלים. לאקטואליק נודע כי ר' ברוך סולבייצ'יק, מרבני דגל התורה מפעיל לחצים כבירים לסגור עם יוסי דייטש. בבית ברחוב רשב"ם פחות נלהבים ונוטים לתמוך בליאון.

העיתונאי ישראל כהן בקול ברמה צייץ לפני זמן קצר כי דגל דורשת 2 סגנים בשכר תמורת תמיכה בדייטש, דרישה למעורבות במינוי מנכ״ל, התיק הבכיר ושיוויון ברשימה המשותפת. דייטש הסכים. לכן ככה״נ יהיה גם לגור סגן

כמו כן, בכיר בדגל התורה צוטט בראיון ל'ידיעות י-ם כי: "אם עד סופ"ש שעבר זה הלך לכיוון של ליאון, עכשיו אפשר לומר שהמו"מ עם יוסי דייטש מתקדם מאוד. יש פערים קטנים שייפתרו בקרוב, השאיפה שלנו זה להיכנס ליום כיפור עם הסכם חתום".

במקביל, פורסם עוד כי לחצים כבדים מופעלים על שס במטרה שתרד מהעץ של ליאון, לעת עתה ללא הצלחה. בלשכת דרעי התקיימה היום פגישה מכרעת בנושא המונציפאלי בהשתתפות כל המעורבים בנושא הבחירות המקומיות.

כן פורסם כי ב'דגל' פועלים אצל יצחק פינדרוס שיעביר את כתובתו לעיר אלעד ביממה הקרובה לקראת התמודדות לראשות העיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.