הרב סתיו דורש: חקירה פלילית נגד הרבנות(וידאו)

עולם הרבנות ממשיך לסעור בעקבות הפרסום על רישומים כוזבים של רבנות חיפה במסגרת המאבק שהיא מנהלת מול 'צוהר' {"עבירות חמורות ביותר"}

הרב סתיו VS הרבנות הראשית: יו"ר ארגון רבני 'צהר', הרב דוד סתיו, שיגר מכתב בהול ליועץ המשפטי לממשלה, לפרקליט המדינה ולמפכ"ל המשטרה בו הוא דורש לפתוח בחקירה פלילית נגד הרבנות הראשית בחיפה זאת בשל הפרסומים על רישומים כוזבים שבוצעו בה במסגרת המאבק ב'צוהר'.

כזכור, בסופ"ש האחרון חשף יאיר שרקי בערוץ 2 כי מאה זוגות מאזור חיפה שנרשמו לנישואין דרך צוהר קיבלו הודעות פסילה מהרבנות ע"פ טענות שאין בינן לבין המציאות דבר. בירור קצר העלה כי פקיד במועצה הדתית רשם את הנתונים הללו במסגרת המאבק מול ארגון הרבנים הליברלי.

בוידאו: החשיפה של יאיר שרקי

.(באדיבות רשת)

"לתדהמתנו גילינו באחרונה כי מאן דהוא במועצה הדתית חיפה, פועל באופן שיטתי נגד בני זוג שמבקשים להירשם לנישואין ברבנות שהם וזוגות המבקשים להינשא באמצעות רבני 'צהר', כותב הרב סתיו במכתבו..

הרב סתיו ממשיך: "הוא מוסיף על גבי המרשם שנוגע לבני זוג אלה רישומים שעל פניהם נראים לכאורה כוזבים, כגון "ממזר", "גרוש", וכיוצ"ב הערות שונות ומשונות, נטולות כל בסיס עובדתי ומשפטי, הערות שדומה כי תכליתן היחידה היא פגיעה קשה באותם בני זוג, השפלתם ואולי אף גרימת נזק ובעיות בעתיד עקב הרישום הכוזב שנוגע למעמדם האישי.

על פני הדברים, ומעבר לפן המנהלי, מדובר לכאורה בעבירות חמורות ביותר של רישום כוזב במסמכי תאגיד, מרמה והפרת אמונים ושימוש לרעה בכוח המשרה".

בסיום הדברים כותב הרב סתיו: "לנוכח חומרת הדברים ומשמעותם, אני פונה אליכם כי תורו על פתיחת חקירה פלילית לאלתר, שתביא לבדיקה מעמיקה של תופעה זו ולהעמדת העבריינים לדין".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.