הרב עדס תקף את דוד שפירא והתנצל(הקלטה)

לאחר שתקף את הפשרה בכותל באופן שמתפרש כפגיעה בגדולי ישראל, טילפן המקובל הירושלמי ל'קול ברמה' וחזר בו מהדברים. האזינו {בשידור חי}

סערת הכותל: המקובל הגאון הרב יעקב עדס העניק הבוקר ראיון נדיר לתוכנית 'ישר ולעניין' עם יקי אדמקר ודודי שוומנפלד ב'קול ברמה', במהלכו הוא תקף בחריפות את המתוה ואת מי שלא עשו הכל כדי למנוע את מימושו.

"זה כאב גדול, הרפורמים זה הסיטרא אחרא ובכותל הם מנעצים את ציפרוניהם. הקבוצה הבעייתית שבאה כל חודש, הם לא מתחשבים במתווה. הם גם בבג"ץ לא מתחשבים, גם בשנים שבהם היה לרעתם, הם צפצפו על החוק. כל אחיזה של הרפורמים זו עקירת התורה. שמעתי שהשר אזולאי לא חתם, צריך להפעיל עליו את כל הלחץ שלא יחתום", דברי הרב עדס.

הרב עדס הוסיף: "לא ידוע לי על אף אחד מחברי מועצות גדולי התורה או חכמי התורה שהיו שם (בכותל) אני יודע איך הדברים מתנהלים בבתים של גדולי ישראל. בבית של הרב שטיינמן יש תור לדוד שפירא ויש תור לרב שטיינמן. דוד שפירא הוא הקובע".

לאחר מספר דקות טילפן הרב לתחנה כדי לחזור בו מהדברים שעלולים להתפרש כפגיעה בגדולי הדור. "אמרתי דברים שעלולים להתפרש כפגיעה, הרב שטיינמן הוא גדול הדור. אני מבטל בביטול גמור את הדברים גם על חכמי וגדולי הדור". בהמשך הוא גם שיבח את מסירותו של שפירא למרן הגראי"ל שטינמן. האזינו

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לא מכובד. הדברים לא היו ראויים להיאמר וודאי לא להתפרסם.

    ישראל |
    הגב