מרן הרב עמאר יכריז: לא מתמודד לרבנות ירושלים

אם לא יהיו שינוים של הרגע האחרון יכריז הרב עמאר במוצאי שבת על כוונתו שלא להתמודד לרבנות ירושלים. המשמעות ברורה: הקמת המפלגה המתחרה לש"ס היא רק עניין של זמן.

הבחירות לרבנות ירושלים מגיעה לקראת הישורת האחרונה. במהלך החודשים האחרונים הועלה שוב ושוב שמו של הגר"ש עמאר בתור מי שיתמודד לרבנות ירושלים. לרב עמאר יש כוח פוליטי לא קטן והוא זוכה לתמיכתו של ראש עיריית ירושלים ניר ברקת עמו הוא נמצא בקשרים. על פי התרחיש המדובר, הרב עמאר היה אמור להתמודד לרבנות ירושלים בתמיכתו השקטה של אריה דרעי, מי שהיה יוצא ניזוק מכך היה אלי ישי שהיה נותר קירח מכאן ומכאן.

מקרובי ישי טוענים כי אנשי דרעי הם שהוציאו את הספינים כביכול הרב עמאר יתמודד לרבנות ירושלים, לאורך כל החודשים האחרונים הם הכחישו על אתר את הדיווחים.

אלא שהשבוע היה נדמה כי דרעי הולך להשלים עם הרב עמאר, ולהותיר את ישי בזירה מדמם ללא כל דמות רבנית מאחוריו. אלא שחלומות לחוד ומציאות לחוד: על פי הפרסום בקול ברמה בתכנית פילפוליטקה עם יעקב ריבלין ואבי בלום,הרב עמאר הולך אחת ולתמיד להסיר את המסכה ששמה 'רבנות ירושלים' ולהבהיר את עמדתו הברורה ללא כחל וסרק.

אם לא יהיו שינוים של הרגע האחרון יכריז הרב עמאר במוצאי שבת על כוונתו שלא להתמודד לרבנות ירושלים. המשמעות ברורה: הקמת המפלגה המתחרה לש"ס היא רק עניין של זמן. אלי ישי התראיין אמש בערוץ 2 ופניו אמרו הכול, הסלידה של ישי מדרעי הייתה ברורה: ישי נראה היה מתוסכל על דרעי – ונראה כי בשבועות הקרובים לאחר החגים, יפתח את פיו ויבהיר לאן פניו מועדות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.