הרב עמאר: "לא יסתמו לי את הפה"(וידאו)

הראשל"צ הגר"ש עמאר מגיב למתקפות נגדו: "אף אחד לא יכול לסתום לנו את הפה, סתימת פיות, אנחנו לא נבהלים מהשקרים האלה, מהוצאת שם רע. כאילו אנחנו מדברים נגד גדולי ישראל". צפו בוידאו המלא {משיב מלחמה}

סערה פרצה השבוע בשידור חי ברדיו 'קול חי' בעקבות דבריו של הראשון לציון ורבה של ירושלים הגרש"מ עמאר. במהלך ראיון על סערת הכותל המערבי נשאל הרב עמאר על דעת גדולי ישראל בעניין, ואמר: "מה שאומרים בשם הגדולים צריך עיון, ואני לא ארחיב את הדיבור בזה". המחנך הרב מרדכי בלוי הגיב: "רפורמי, קופה של שרצים מאחוריו".

אמש,במהלך שיעורו השבועי התייחס הרב עמאר להאשמות נגדו וגם תקף בחריפות את הרפורמים וההחלטה לתת להם גושפנקה בדמות הקצאת רחבה משלהם ברחבת הכותל.

הרב עמאר התייחס להאשמות נגדו: " מה שעשו אתמול זה סתימת פיות. אנחנו לא נבהלים מהשקרים האלה ומהוצאת שם רע כאילו אנחנו מדברים נגד גדולי ישראל, כאילו מישהו דיבר נגד גדולי הדור. שטויות, חס ושלום, אנחנו עפר תחת כפות רגליהם, יש מישהו שמכבד את הגדולים כמוני? זה רק להסיח הדעת כדי שלא לדבר על הרפורמים".

הרב עמאר הוסיף לתקוף: "אף אחד לא יכול לסתום לנו את הפה, סתימת פיות, אנחנו לא נבהלים מהשקרים האלה, מהוצאת שם רע. כאילו אנחנו מדברים נגד גדולי ישראל, שטויות והבלים, אף אחד לא מאמין בשטות הזו, זה רק כדי לסתום את הפיות, להסיח את הציבור מהרפורמים, כל אחד יידע את הדבר הזה, אם נשתוק על הדבר הזה זה לעבוד עבודה זרה, לא נשתוק ולא נכיר בהם". אמר הרב עמאר.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מרן הראשון לציון רבנו שלמה עמר לא מפחד מהצבועים דרעי ומוטקה בלוי

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב