שלום בש"ס? מארגני העצרת הודיעו לרב עמאר: "אל תספיד את מרן"!

 

 אחדות בש"ס'? לאחר פגישת הפיוס שקיים ישי עם דרעי היה נדמה כי האמת והשלום אהבו, ישי ודרעי נראו מפויסים בישיבת סיעת ש"ס השבועית.

 בשעה זו נערך ברחוב שמואל הנביא בירושלים עצרת ה-30 לזכרו של מרן. בימים האחרונים פורסם כי דרעי שוקל להיפגש עם  הרב עמאר ולהביא לשלום עם בני ביתו של מרן זצ"ל.  אולם תקוות וספינים לשווא, בשעה האחרונה כך נודע, גורמים שונים שאחראים על ארגון העצרת הודיעו להרב עמאר  כי לא יתנו לו להספיד.

למי מבין הגולשים שחשב, שלאחר הפיוס שערך יו"ר שס אריה דרעי בבתי רבני הציבור הספרדי, כנראה טעה.

מארגני העצרת השלושים למרן הגר"ע יוסף זצוק"ל  הודיעו לראשון לציון הגאון רבי שלמה משה עמאר שהוא מוזמן לעצרת להשתתף אבל לא להספיד.

גורמים בש"ס ‪ מתחו ביקורת על התנהלותם של אנשי השלום.  בימים האחרונים 'איש השלום' רץ לכל רב ב‪ כדי לשדר שבתנועה יש שלום והאחדות, לא חולפים אלא כמה ימים  והם ממשיכים לפגוע באחד מגדולי ישראל.

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ליצני החצר גורמים לחילול ה׳ ופוגעים בגדול הדור שנשאר לנו הראשון לציון הרב שלמה משה עמר שליט״א יום קודם ביום שני ערכנו ערב התעוררות ומיספד ברחובות לזכרו של מרן והרב הגאון הרב עמר הגיע לכבד את המעמד למרות שהוא לא חש בטוב ומהעצרת ברחובות הוא נסע לקרית עקרון ודיבר על מרן בהכנעה רבה וסיפר על התקופה שמרן שירת את עם ישראל בתפקידיו השונים וחיזק אותנו מאוד. … חבל מאוד שפוליטקאים גורמים לחילול השם ומעמידים את הפוליטיקה כערך עליון לפני ערך של גדולי תורה

  פנחס לחיאני |
  הגב
 2. ככל שיזלזלו זה יחזור אלהם בחזרה כפי שקורה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. גדול בתורה וגדול מרבן שמו מקלל אביו מת יומת ובודאי גדול הדור

  דוד |
  הגב
 4. הוא כבר הספיד בשבעה.. גם דרעי לא מספיד היום..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב