מה שקורה בווגאס: הרב פינטו חיזק את עיר החטאים

בשעה שבישראל חגגו עצמאות- מאות תושבי לאס וגאס השתתפו בשיעור תורני שנערך אתמול בלאס וגאס – המכונה "עיר החטאים העולמית".

 

אומרים שמה שקורה בווגאס נשאר בווגאס. נדמה כי השיעור השבועי של כ"ק רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט"א שהצליח להפריח את השממה בווגאס, הותיר זיק של רוחניות בקרב תושבי עיר החטאים שצבאו בהמוניהם על דלתות בית המדרש בעיר .

בשעה שבישראל חגגו עצמאות- מאות תושבי לאס וגאס השתתפו בשיעור תורני שנערך אתמול בלאס וגאס – המכונה "עיר החטאים העולמית".

בשיעורו התייחס רבי יאשיהו פינטו לסטיגמה שדבקה בלאס וגאס, "סיפרו לנו על העיר הזו – עיר של חטאים", אמר האדמו"ר לפני מאות משתתפי השיעור,"עכשיו אני רואה שיש פה נשמות טובות, תינוקות שנשבו", האדמו"ר המשיך וחיזק את התושבים, "כולכם צדיקים טובים – פנים טובות ומאירות – אני בטוח שכל אחד ואחד מכם נשמה טובה שהאור של היהדות מאיר בכם".
האדמו"ר התייחס לכך שאותם יהודים בחרו להתגורר דווקא ב"עיר החטאים" ואמר, "העובדה שבאתם לשמוע דברי תורה בעיר שבו יש הרבה יצר הרע. זו המעלה הגדולה שלכם – וזה מלמד על הצימאון שלכם ליהדות – אתם צדיקים טובים".

אחד החסידים המתגוררים בוגאס, מתאר לנו על החוויה התורנית בעיר החטאים, "חשנו בהתרוממות רוח, הצדיק חיזק אותנו, הייתה אוירה של משהו שחסר כאן בגולה".

רובי ראובן מאמו שהשתתף בשיעור סיפר: "זה כבוד גדול בשבילנו שזכינו לארח את כבוד הרב אצלנו. היה ערב ממש מרגש.
רובי מספר על כך שנרשמה התעניינות גדולה מאוד מהקהילה הישראלית,"הגיעו הרבה יותר מהמצופה אני בטוח שהשיעור חיזק את כולם, ויקרב את הקהילה הישראלית אל המסורת.

מאור אוחיון מוסיף היה שיעור מאוד מקיף, מעניין ואינפורמטיבי.. הרב היה מאוד נעים בהעברת השיעור וקל מאוד להתחבר למסרים של הרב ולדרך שהוא מתווה. מחכים בקוצר לעוד אירועים כאלו"
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=2HsZsTkXLSQ]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.