הרב פינטו יגיע היום לארץ: "יקדם את הערעור שהגיש לביהמ"ש העליון"

לאחר שלא עלה על הטיסה בעקבות מצב רפואי לקוי ואוים בשל כך ע"י הפרקליטות, מסרו עורכי דינו של הרב הרב יאשיהו פינטו כי הוא עושה את דרכו מארה"ב לישראל. מקורביו: "הרב מגיע בכדי לכבד את החלטת בית המשפט – כפי שנהג עד כה"

בדרך לארץ: לאחר שלא עלה על הטיסה בעקבות מצב רפואי לקוי ואוים בשל כך ע"י הפרקליטות, יצא אמש בשעת לילה מאוחרת הרב יאשיהו פינטו מארה"ב לישראל.

"הרב מגיע בכדי לכבד את החלטת בית המשפט ,כפי שנהג בעבר כלפי החלטות בית המשפט. הרב יגיע ארצה על מנת לקדם את הערעור שהגיש לביהמ"ש העליון", מסרו מקורבי הרב ל'ישראל היום'..

המקורבים הוסיפו: "מצבו הבריאותי של הרב עדיין אינו טוב והוא מחובר לנקז. אנו תפילה שמצבו הבריאותי לא יורע עוד, בשל הפסקת ההליכים הרפואיים שהחל בהם".

כזכור, אמש דיווחנו כי פרקליטות המדינה מאיימת כי אם הרב יאשיהו פינטו לא ישוב ארצה עד מחר,היא תבקש לחלט את סכום הערבות שהפקיד בגובה שלושה מיליון שקלים.

הרב פינטו היה אמור לחזור ארצה מטיפול רפואי בארצות הברית, אך הגעתו התעכבה לאחר שלדבריו הוא התעלף לפני העלייה למטוס.

מנגד, פרקליטיו של הרב פינטו ביקשו מבית המשפט ארכה נוספת וטענו שהוא קנה כרטיסי טיסה חדשים למחר.

כזכור, אחרי הפסיקה של בית המשפט העליון ודחיית הבקשה להאריך את שהייתו של הרב פינטו בחו"ל, היה אמור הרב לשוב לישראל אתמול מחו"ל בעקבות טיפול רפואי שעבר שם, אך ברגע האחרון התמוטט הרב בשדה התעופה ופונה אל בית החולים.

קרב גרסאות התפתח בין אנשי הרב לפרקליטות, הראשונים טענו כי שלחו את כל המסמכים המעידים על אמיתות התקרית בשדה התעופה, ועל כך שהרב באמת היה כבר מוכן לטיסה.
צפו בהרב פינטו מפונה אל בית החולים:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.