הרב פינטו מגיב על דחיית הערעור בשיעורו השבועי (שידור חי)

לאחר שבג"צ דחה את ערעור הרב פינטו ושלח הרב פינטו לכלא לשנה בפועל, הרב יאשיהו פינטו נושא דרשה שבה מתייחס להחלטת בג"צ – צפו {הצטרפו לשידור חי}

לאחר שבג"צ דחה את ערעור הרב פינטו ושלח הרב פינטו לכלא לשנה בפועל, הרב יאשיהו פינטו נושא דרשה שבה מתייחס להחלטת בג"צ.

הרב יאשיהו פינטו בשיעורו היום (חמישי) באשדוד: "היום אנחנו עצובים אבל עוד שנה ניהיה שמחים, מי שנגע ב'שובה ישראל' הקדוש ברוך העניש אותו, אלו שעשו בתמימות נסלח להם אבל אלו שזממו לא, הבן איש חי והחיד”א היו בבית האסורים".

כזכור הרב יאשיהו פינטו הגיב לפני יומיים בעקבות דחיית בית המשפט העליון את ערעורו, והותיר על כנו את העונש שנגזר עליו – שנת מאסר בפועל. בערעורו ביקש הרב פינטו להמיר את שנת המאסר שגזר עליו בית המשפט המחוזי בתל אביב בחצי שנת עבודות שירות, בשל מצבו הרפואי.

הרב פינטו השווה את מאסרו הצפוי לצדיקים רבים שנשלחו למאסר בדורות עברו: "יוסף הצדיק הגיע לדרגות הגדולות רק אחרי שהיה בבית האסורים כל הצדיקים האבות שלנו הבן איש חי, החיד"א היו בבית האסורים זה לא ישבור אותנו. כלום לא ישבור אותנו".

"אם אנחנו רוצים לא להיות שם אנחנו לא נהיה שם, ה' יודע את האמת מה עשו לנו ומה עשינו. נמשיך בקדושה וביראת שמים לא מפריע לנו כלום! לא סרטן הפריע לנו – לא בראש, לא בכליות ולא בכבד. 'שובה ישראל' זה דבר נצחי לא נישבר גם אם ייקחו לנו את החיים".

הרב פינטו סיים: "פה בארץ אין צדק ואין דין הצדק והדין יהיו במדינה אחרת שיודעת כל מה שקרה, אם אנשים עשו משהו לעצמם הם ידעו למה עשו. הצדק ייצא לאור נלך בראש מורם כי האמת מוסתרת. מפה כל בתפילות יעלו למקום גדול בשמים. אנשים שעשו רק ה' ידע איך לטפל בהם"..

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.