הרב פינטו משיב אש: "סרטן לא הפריע לנו, כלום לא ישבור אותנו"(וידאו)

הרב יאישיהו פינטו אסף את חסידיו והגיב לראשונה לגזר הדין המשית עליו 12 חודשי מאסר בפועל: "סרטן לא הפריע לנו – לא בראש, לא בכבד ולא בכליות, לא מפריע לנו כלום, נלך בראש מורם לא נישבר גם אם ייקחו לנו את החיים". הרב פינטו הוסיף: "כאן בארץ אין צדק ואין דין, הצדק יהיה במדינה אחרת".

הרב יאשיהו פינטו הגיב הערב (ג') לראשונה לגזר דינו, מוקדם יותר בית המשפט העליון דחה את ערעורו של ראש מוסדות "שובה ישראל", הרב יאשיהו פינטו, והותיר על כנו את העונש שנגזר עליו – שנת מאסר בפועל. בערעורו ביקש הרב פינטו להמיר את שנת המאסר שגזר עליו בית המשפט המחוזי בתל אביב בחצי שנת עבודות שירות, בשל מצבו הרפואי.

בשיעור שמסר בפני חסידיו במוסדות 'שובה ישראל' באשדוד תקף הרב פינטו והגיב לגזר הדין המשית עליו מאסר בפועל: "הכל דברים בטלים, זה דברים ריקים זה לא גורם לנו כלום בנפש זה רק מחזק אתנו יותר".

https://vimeo.com/150806301

הרב פינטו השווה את מאסרו הצפוי לצדיקים רבים שנשלחו למאסר בדורות עברו: "יוסף הצדיק הגיע לדרגות הגדולות רק אחרי שהיה בבית האסורים כל הצדיקים האבות שלנו הבן איש חי, החיד"א היו בבית האסורים זה לא ישבור אותנו. כלום לא ישבור אותנו".

"אם אנחנו רוצים לא להיות שם אנחנו לא נהיה שם, ה' יודע את האמת מה עשו לנו ומה עשינו. נמשיך בקדושה וביראת שמים לא מפריע לנו כלום! לא סרטן הפריע לנו – לא בראש, לא בכליות ולא בכבד. 'שובה ישראל' זה דבר נצחי לא נישבר גם אם ייקחו לנו את החיים".

הרב פינטו סיים: "פה בארץ אין צדק ואין דין הצדק והדין יהיו במדינה אחרת שיודעת כל מה שקרה, אם אנשים עשו משהו לעצמם הם ידעו למה עשו. הצדק ייצא לאור נלך בראש מורם כי האמת מוסתרת. מפה כל בתפילות יעלו למקום גדול בשמים. אנשים שעשו רק ה' ידע איך לטפל בהם"..

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.