הרב פינטו נחת בישראל והובהל לביה"ח

יממה לפני הדיון בעניינו נחת הרב פינטו בישראל והובהל לבית החולים בשל כאבים בחזה. מקורבי הרב זועמים: "רודפים ומסכנים אותו"

הרב יאשיהו פינטו, נחת לפנות בוקר בישראל לקראת הדיון מחר בעניינו בבית המשפט המחוזי בתל אביב, אולם במהלך הטיסה הוא חש כאב בחזה – ועם נחיתתו בנתב"ג הוא פונה לבית החולים איכילוב בתל אביב.

אחד ממקורבי הרב סיפר לכתב 'וואלה': "הרב הגיע במצב קשה. הוא עבר בחודשיים האחרונים שלושה ניתוחים, כולל ניתוח ראש. את הטיסה הוא עשה כשהוא מלווה ברופאו…הרב הודיע שיתייצב בבית המשפט מחר בבוקר, וכך הוא יעשה".

כזכור, אמש הורה בית המשפט המחוזי בתל אביב על התייצבותו של הרב פינטו לדיון לצורך הקראת כתב האישום נגדו. זאת חרף חוות דעות רפואיות שהגישו באי כוחו של הרב, שלפיהן אינו יכול לטוס לארץ במצבו.

בביהמ"ש צפויה הפרקליטות להגיש נגד הרב פינטו כתב אישום, כאשר הוא צפוי להודות באישומים במסגרת עיסקת טיעון שחתם עם הפרקליטות.

חסידי הרב זועמים על התנהלות הפרקליטות שדרשה לטלטל את הרב לארץ למרות המחלה עמה הוא מתמודד בימים אלו. ההתפתחויות הרפואיות עם ירידתו של הרב מהמטוס רק מגבירות את הזעם: "קיימת תחושה של רדיפה מצד הפרקליטות. מה היה דחוף להם לטלטל אדם במצבו בטיסה ארוכה ומתישה ולסכן אותו?!", תוהים מקורבי הרב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.