הרב פינטו על רעידות האדמה: "השלטון עומד ליפול"

בעקבות שרשרת רעידות האדמה שהתרחשו בצפון הארץ, התבטא הרב יאשיהו פינטו במהלך שיעור שנשא בפריז ואמר כי רעידות האדמה מסמנת לנו כי "דברים גדולים עומדים להשתנות. מישהו גדול עומד למות. השלטון הולך ליפול". האזינו לדברים

בעקבות שרשרת רעידות האדמה שהתרחשו בצפון הארץ, התבטא הרב יאשיהו פינטו במהלך שיעור שנשא בפריז ואמר כי רעידות האדמה מסמנת לנו כי דברים גדולים עומדים להשתנות. "לא קורה דברים סתם בארץ ישראל, הקב"ה לא רוצה לרמוז סתם רמזים", אמר הרב פינטו לפני חסידו.

הרב פינטו ציטט בדרשתו את הדברים שנאמרו בספרים הקדושים על עניין רעידת האדמה. "אם יש רעידת אדמה – זה סימן מישהו גדול עומד למות; ששלטון עומד ליפול. רעידת אדמה זה סמל גדול שדברים שדברים עומדים להשתנות".

האזינו לדברים

"הקב"ה קורא לנו להתחזק", הוסיף הרב פינטו בדרשתו וציין כי ברעידת האדמה הקב"ה מסמן לנו סימנים להתחזק בהם, לחטוף כל מצווה, לכבד תלמידי חכמים".

בנוסף, קרא לציבור הרחב לקרוא על בסיס יומי את חומש ספר דברים וכן כל שבת קודש. כ"ק האדמו"ר חוזר על הדברים הללו בשנה האחרונה פעם אחר פעם בדרשות שהוא מעביר לחסידיו ב"שובה ישראל", אלפי חסידים ברחבי הארץ ובעולם, אכן החלו לקרוא את ספר דברים. חלק מהם אמרו כי לאחר שהחלו בבקשה הזו של האדמו"ר פינטו, הם זכו לראות ישועות גדולות. "יש כאלה שזכו לזרע בר-קיימא, יש כאלה שזכו לבשורות מדהימות לגבי מצב בריאותם ויש כאלה שזכו להיכנס תחת חופה וקידושין, לאחר שקראו יום אחר יום את ספר דברים", אומר אחד האנשים הקרובים להאדמו"ר פינטו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אנו עומדים בפני גזירה שבה שופטים רשעים {ציונים} רוצים לעקור את כל התורה כולה מהיהודים החרדים. ומועצת גדו"י קבעה שחוק גיוס השמד והזימה הוא רע לבריות ורע לשמים, לכן לנו אסור להתפשר כלל וכלל. וכמו התבטא הרב יאשיהו פינטו שליט"א במהלך שיעורו שנשא בפריז ואמר כי לאחרונה יש רעידות האדמה בארץ ישראל היא מסמנת לנו כי "דברים גדולים עומדים להשתנות. מישהו גדול עומד למות. והשלטון הולך ליפול" עכ"ל. אמן אמן ואמן. בקרוב בקרוב בקרוב ממש!!!

    אנו עומדים בפני גזירה שבה שופטים רשעים {ציונים} רוצים לעקור את כל התורה כולה מהיהודים החרדים. ומועצת גדו"י קבעה שחוק גיוס השמד והזימה הוא רע לבריות ורע לשמים, לכן לנו אסור להתפשר כלל וכלל. וכמו התבטא הרב יאשיהו פינטו שליט"א במהלך שיעורו שנשא בפריז ואמר כי לאחרונה יש רעידות האדמה בארץ ישראל היא מסמנת לנו כי "דברים גדולים עומדים להשתנות. מישהו גדול עומד למות. והשלטון הולך ליפול" עכ"ל. אמן אמן ואמן.
    בקרוב בקרוב בקרוב ממש!!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב