הרב פינטו קודם כניסתו לכלא: "לא להצטער מקווים לראותכם שוב"(וידאו)

לקראת כניסתו הצפויה לכלא היום של הרב יאשיהו פינטו, נשא אמש הרב יאשיה פינטו את שיעורו האחרון בפני מאות מחסידיו במרכז 'שובה ישראל' באשדוד: "אנחנו צריכים לקבל את הייסורים באהבה ובשמחה, לא להצטער, לא לחשוב, להמשיך את התורה בכל הכוח, מקווים שנתגבר על המחלה, ושנראה אתכם שוב". אמר הרב פינטו. צפו

שעות קודם כניסתו הצפויה לכלא היום (רביעי) של הרב יאשיהו פינטו, נשא הרב אמש את שיעורו האחרון בפני מאות מחסידיו במרכז 'שובה ישראל' באשדוד: "אנחנו צריכים לקבל את הייסורים באהבה ובשמחה, לא להצטער, לא לחשוב, להמשיך את התורה בכל הכוח, מקווים שנתגבר על המחלה, ושנראה אתכם שוב". אמר הרב פינטו.

מחר יחל הרב יאשיהו פינטו לרצות את עונש המאסר שנגזר עליו בגין הרשעתו במתן שוחד לקצין המשטרה אפרים ברכה ז"ל. בשל מצבו הבריאותי, הרב פינטו ירצה את עונשו במרכז רפואי של שירות בתי הסוהר.

(באדיבות רשת)

בדבריו הערב אמר: "אם אתה רוצה לצאת ממשבצת אחת לאחרת, אתה חייב להיות יפה עיניים וטוב רואי – עם עיניים נקיות וטהורות ושמחה ואמונה וביטחון חזקים ביותר בקדוש ברוך הוא". בהמשך דיבר על פועלו בלשון רבים: "בישיבה שלנו לא הפסקנו יום אחד, במשך 22 שנים, ללמד תורה ולעשות מעשים טובים. הקרבנו את החיים שלנו למען הכלל. ויתרנו על מחלות קשות שיכולנו לטפל בהם באופן אחר, ועשינו למען כלל הציבור".

עוד אמר: "תהיו בשמחה גדולה. זו הנחת שתיתנו לנו. כל מה שהקדוש ברוך הוא עושה לנו בשבע השנים האחרונות זה ממנו בלבד. לחמנו בכל הכוח איפה ומה שצריך. אין אשמים, אין לא אשמים, הכל זה הקדוש ברוך הוא".

לפני כחודש וחצי דחה בית המשפט העליון את ערעורו של הרב פינטו על חומרת העונש שנגזר עליו. הרב ביקש להמיר את שנת המאסר בעבודות שירות, אולם בית המשפט הותיר את גזר הדין על כנו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.