'המשפיע' במתקפה כנגד הרב ברלנד (הקלטה)

הרב פנחס בונקר שליט"א ממשפיעי ברסלב יוצא בקריאה נוקבת לציבור כנגד הלגטימציה לעבירות: "יש אנשים שמסתובבים בינינו שהם מודים שהיו שם דברים חמורים מאוד, ועם כל זה באים ואומרים שהצדיק מותר לו, ועל זה צריך למחות בקול רעש גדול ולצעוק בקול צעקה מסוף העולם ועד סופו שזה כפירה ואפיקורסות ממש בלי שום היתר שבעולם". האזינו. { "היו דברים חמורים"}

הרב פנחס בונקר שליט"א ממשפיעי ברסלב יוצא בקריאה נוקבת לציבור כנגד התמיכה שזוכה לה הרב ברלנד בקרב חלק מרבני ברסלב: "יש אנשים שמסתובבים בינינו שהם מודים שהיו שם דברים חמורים מאוד, ועם כל זה באים ואומרים שהצדיק מותר לו, ועל זה צריך למחות בקול רעש גדול ולצעוק בקול צעקה מסוף העולם ועד סופו שזה כפירה ואפיקורסות ממש בלי שום היתר שבעולם".

 

כמו כן הרב בונקר יוצא בקריאה כואבת מלאת כאב: "מוטה פראנק שמע את העדויות, ומוטה פרנק הוא חבר מושבע שלי, וכאן המקום להגיד שכואב הלב שמוטה יודע טוב מאוד מה שהיה, הוא שמע את העדויות, הוא שמע את הכל, והוא יודע שהיו פה דברים, לבוא ולהגיד שלא היה פה כלום כשהוא יודע שכן היה, אני מאוד מאוד מתפלא עליו".

הוא מוסיף ואומר בכאב: "אני יגיד לכם את האמת, אני קרוב מאוד להרב קיוואק, אני קרוב מאוד להרב מורגנשטרן, אני קרוב להרבה שאני מרגיש עכשיו שאני רחוק מהם, אני מאוד מאוד מתפלא, אם מדברים פה על חמורות שבחמורות, אז איך אתם עומדים בצד, איך אתם לא מדברים כלום, התורה זה כלום? התורה זה בדיחה? מדברים פה על התורה, מדברים פה על כל האידישקייט שלנו. מדברים על כל העתיד של ברסלב".

 

הרב בונקר ממשיך וחושף דברים חמורים ביותר: "אצלי בבית הגיעו אנשים עוד לפני כל הסיפור, אנשים שעבדו בבית של הרב, והעידו לי, בן אדם אחד, ואחרי זה עוד בן אדם, שסיפרו לי דברים, שבשבילי לבד בתור כבדהו וחשדהו, אבל בגלל שזה היה עד אחד אני לא יכול ללכת ולהעיד, אבל בשבילי לבד זה היה מספיק שאצלי כן התאמתו הדברים, אצלי התאמת הדברים שנעשו פה דברים נגד התורה ונגמר הסיפור. אם זה בגלל שהוא השתגע, אם זה בגלל שהפילו אותו מן השמים, אני לא יודע, אני לא עשיתי בירור על זה, אני לא יכול להגיד לך מה השורש של הדבר, אבל אצלי זה התאמת במאה אחוז שהיה דברים, ובאותו רגע עשיתי אצלי במוח שאני לא רוצה שייכות עם כל הדבר הזה. אני לבד לפני עשרים וחמש שנה קיבלתי שם חיזוק גדול בעבודת ה'".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.