הרב רייזמן במתקפה על הקנאים שחגגו ביום פטירת הגראי"ל

המשפיע הפופולרי הרב מנשה רייזמן יצא (חמישי)במתקפה חסרת תקדים נגד החרדים הקיצוניים שצהלו ביום פטירתו של הרב שטיינמן – האזינו

המשפיע הפופולרי הרב מנשה רייזמן יצא (חמישי)במתקפה חסרת תקדים נגד החרדים הקיצוניים שצהלו ביום פטירתו של הרב שטיינמן ומאשים כי ״ריבוי פטירת הילדים לאחרונה בעיר בית שמש, בעוון זה״. הדברים נאמרו בשל שורה של תקריות בהם חגגו גורמים קנאיים את פטירתו של הרב שטיינמן – פי שפרסמנו לראשונה כאן באתר ׳אקטואליק׳ ביום פטירתו של מרן ראש הישיבה הגאון הגדול רבי אהרון לייב שטיינמן זצ"ל.
עם היוודע דבר פטירתו יצאו כמה מהחרדים הקיצוניים המזוהים עם נטורי קרתא ופצחו בריקוד סוער, ואם לא די בכך, באחד מתלמודי התורה בעיר בית שמש אף חילקו סופגניות לילדים כאות שמחה.

״עד כמה מגיעה הרשעות״, אמר הרב רייזמן, "חילקו לילדים כזית של רשעות ולחנך אותם לשמוח בפטירתו של צדיק".

הרב רייזמן פתח בדבריו שמותר לעשות חשבון שמיים ולהרהר בתשובה. ״לאחרונה אירעו הרבה אסונות בעיר בית שמש, רבים אומרים שאסור לעשות חשבונות שמים, אינשי דלא מעלי ימח שמם וזכרם, רקדו ומה לו ביום פטירתו ותלו מודעות תחת הכותרת ״באבוד רשעים רינה, ואף חילקו סופגניות לילדים בתלמודי התורה ״לרגל״ המאורע", הזדעזע הרב רייזמן בציבור והוסיף כי "היות באותו מקום היו ריקודים ומחולות ביום בו הרב הקדוש אילת השחר נפטר על ידי רשעים ארורים שרקדו ושמחו באותו יום, הקדוש ברוך לא שותק על כבודו של תלמיד חכם".

הוציאו תינוקות של בית רבן ורשעים ארורים התייצבו וחילקו סופגניות בשירת וכל קרני רשעים אגדע. נתנו לילדים שלא טעמו טעם חטא אוכלים כזית של רשעות. מי יודע מה זה עושה לנפשו של הילד. מי יודע אם מי מהם ישאר חרדים. מבהיל על הרעיון.

אחרי זה עושים אסיפות ומעוררים נגד סמארטפונים. ויתרה מכך קם אחד המטיפים הקיצוניים ואמר כי מקרי המוות בעקבות כך שלא רקדו ולא מלו מספיק נגד הרב שטיינמן.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כבוד הגאון היחיד בדורינו היודע חשבונות שמים הרב הגאון רבי רייזמן שליט"א, אולי אתם גם יודעים למה נפטר ל"ע ילד קטן בשבת קודש פרשת ויחי? הילד מחסידי דושינסקי וזה אחרי שחסידי דושינסקי "לא" רקדו בעת פטירת מרן הגרי"ל זצ"ל וזה גם אחרי שהאדמו"ר מדושינסקי שליט"א דיבר דברי הספד על מרן הגרי"ל ז"ל בש"ק ובאותו ש"ק נפטר הילד מחסידי דושינסקי ר"ל? למה למה למה? וכעת אנו חייבים לזכור שהאדמו"ר מדושינסקי שליט"א הוא היחיד מהעדה החרדית (כמובן חוץ מהרב הריפורמי שהתיר חפירות קברי ישראל) שלא מחה וגם התיר חפירת קברים בבית שמש כשחפרו קברי יהודים ר"ל. לדעתי אולי כל האסונות בבית שמש קשור לחפירת קברי ישראל? מי יודע חשבונות שמים חוץ מהרב רייזמן? ואיך אתם "מברכים" יהודים קדושים טהורים המוחים לשם שמים לקדש שם שמים ואתם אומרים עליהם ימך שמם וזכרם וכו'? האם אתם מזרע ישראל? האם האדמו"ר שלכם הצדיק הקדוש האדמו"ר מעלזא שליט"א גם מדבר כך? [ידוע שהאדמו"ר הצדיק לא מקלל שום יהודי] כבוד הגאון הרב רייזמן שליט"א ע"פ ספרי חסידות ידוע ששמירת הפה קשור לשמירת הברית וכו' המבין יבין. ובס"ד בקרוב יקויים עליכם הכתוב וכל קרני רשעים וגו' .

  כבוד הגאון היחיד בדורינו היודע חשבונות שמים הרב הגאון רבי רייזמן שליט"א, אולי אתם גם יודעים למה נפטר ל"ע ילד קטן בשבת קודש פרשת ויחי? הילד מחסידי דושינסקי וזה אחרי שחסידי דושינסקי "לא" רקדו בעת פטירת מרן הגרי"ל זצ"ל וזה גם אחרי שהאדמו"ר מדושינסקי שליט"א דיבר דברי הספד על מרן הגרי"ל ז"ל בש"ק ובאותו ש"ק נפטר הילד מחסידי דושינסקי ר"ל? למה למה למה?

  וכעת אנו חייבים לזכור שהאדמו"ר מדושינסקי שליט"א הוא היחיד מהעדה החרדית (כמובן חוץ מהרב הריפורמי שהתיר חפירות קברי ישראל) שלא מחה וגם התיר חפירת קברים בבית שמש כשחפרו קברי יהודים ר"ל. לדעתי אולי כל האסונות בבית שמש קשור לחפירת קברי ישראל? מי יודע חשבונות שמים חוץ מהרב רייזמן? ואיך אתם "מברכים" יהודים קדושים טהורים המוחים לשם שמים לקדש שם שמים ואתם אומרים עליהם ימך שמם וזכרם וכו'? האם אתם מזרע ישראל? האם האדמו"ר שלכם הצדיק הקדוש האדמו"ר מעלזא שליט"א גם מדבר כך? [ידוע שהאדמו"ר הצדיק לא מקלל שום יהודי] כבוד הגאון הרב רייזמן שליט"א ע"פ ספרי חסידות ידוע ששמירת הפה קשור לשמירת הברית וכו' המבין יבין. ובס"ד בקרוב יקויים עליכם הכתוב וכל קרני רשעים וגו' .

  כבוד הגאון היחיד בדורינו היודע חשבונות שמים!!! הרב רייזמן שליט"א |
  הגב
  • כבוד מרן הגאון, שר הגדול, שר התורה והשמד, מרא דארעא וכו' היחיד בדורינו שיודע חשבונות שמים, הרב הצדיק מרנן ורבנן רבי רייזמן שליט"א

   כבוד מרן הגאון, שר הגדול, שר התורה והשמד, מרא דארעא וכו' היחיד בדורינו שיודע חשבונות שמים, הרב הצדיק מרנן ורבנן רבי רייזמן שליט"א כבוד הגאון הרב רייזמן שליט"א ע"פ ספרי חסידות ידוע ששמירת הפה קשור לשמירת הברית וכו' המבין יבין. ובס"ד בקרוב יקויים עליכם הכתוב וכל קרני רשעים וגו' ואז נגיל ונשיש כי היא לנו עוז ואורה. אמן כן יהי רצון.

   חשבון הנפש |
   הגב
 2. הזהרו מגחלתן!!! הנה דברים ברורים לאמיתה של תורה!!! הגיע הזמן לומר את האמת, ואת כל ה"אמת" ורק כל ה"אמת" וכו'... שאלה למנשה ישראל רייזמן חסיד בלזא מבית שמש מי שמך לאיש לומר שאסור למחות בבית שמש נגד המתירים להתגייס לשמד וזימה??? בארץ ישראל? אולי גם שכחתם שבעיר בית שמש חפרו קברים היינו קברי ישראל בהתר רב ריפרמי מירושלים? פתאום הפכתם ״למאן דאמר״? תפסיקו עם פופוליזם נמאס כבר דברי כפירה של החוג שלכם. ולמעשה מתוך ה3 משפחות רק אחת נמנה על חוג הקנאים אני מכיר אישית את המשפחות אין להם כל קשר לקיצונים. איזה שטויות אתה מדבר. הרי אפילו רב אליעזר נענש על זה שלא מיחה על עבירה קלה על אחת וכמה על שפיכות דמים של גיוס השמד אין שום היתר לישתוק חייבים לעקור את הערב רב מקרבנו המגייסים הם רשעים ארורים. אתה יודע שצריך אומץ רב לדבר כך בלי לפרחד מהטרוריסטי הללו המגייסים בני ישיבות כמו ועד הישיבות וחכי"ם חרדים וד"ל. הרב צודק במאה אחוז הפלג הירושלמי זה האמת של הדור הזה. באמצע הדרשה גם שיקרת ואמרת שהרב שטינמן ז"ל היה נגד כל מה שאומרים עליו והוא לא התיר נחל חרדי השמד והזימה, וכל הפשקוילים נגדו זה סתם עלילה, והקנאים מסתמכים על ראיה מהחילונים שכותבים שהרב שטינמן הקים את נחל השמד ואתה צועק שזה שקר ואף פעם לא היה קשר בין הנחל להרב שטינמן. אז רציתי להאיר את עיניך שטעית בגדול!!! בגדול - בגדול מאוד!!!!!!! ולך להרב בלוך ממקימי הנחל החרדי שאומר בפירוש שהרב שטינמן נתן לו את ברכתו לפני 20 שנה!!!!! והקנאים כלל לא משקרים זה שקר גדול בדרשה שלך. עוד אני שואל אותך מה אתה רוצה מהאנשים הפשוטים של העדה לך לרבנים שנותנים ונתנו אור ירוק לכל הביזוי על שטינמן (חוץ מהרב המתיר לחפור קברי ישראל בבית שמש הרב שטרנבוך שליט"א אבל שאר הרבנים כן מתירים להפגין ולמחות נגד השמד של הגיוס) כמו הרב הגאון של העדה"ח רבי בנימין הצדיק רבינוביץ זצוקלל"הה ת.נ.צ.ב.ה. שאמר דברים מאוד חריפים על הרב שטינמן כבר לפני 20 שנה ולפי דברי הרב רבינוביץ זצוקלל"הה זיע"א תנצב"ה אז אוטומתית צריכים לרקוד בפטירה של הרב שטינמן. אמונת חכמים אומרת שאפילו יאמר לך על שמאל שהוא ימין. הזהרו מגחלתן של חכמים בפרט שמדובר באיש קדוש ונורא כמו הרב הגאון של העדה"ח רבי בנימין הצדיק רבינוביץ זצוקלל"הה ת.נ.צ.ב.ה..

  הזהרו מגחלתן!!! הנה דברים ברורים לאמיתה של תורה!!! הגיע הזמן לומר את האמת, ואת כל ה"אמת" ורק כל ה"אמת" וכו'… שאלה למנשה ישראל רייזמן חסיד בלזא מבית שמש מי שמך לאיש לומר שאסור למחות בבית שמש נגד המתירים להתגייס לשמד וזימה??? בארץ ישראל?

  אולי גם שכחתם שבעיר בית שמש חפרו קברים היינו קברי ישראל בהתר רב ריפרמי מירושלים? פתאום הפכתם ״למאן דאמר״? תפסיקו עם פופוליזם נמאס כבר דברי כפירה של החוג שלכם. ולמעשה מתוך ה3 משפחות רק אחת נמנה על חוג הקנאים אני מכיר אישית את המשפחות אין להם כל קשר לקיצונים. איזה שטויות אתה מדבר. הרי אפילו רב אליעזר נענש על זה שלא מיחה על עבירה קלה על אחת וכמה על שפיכות דמים של גיוס השמד אין שום היתר לישתוק חייבים לעקור את הערב רב מקרבנו המגייסים הם רשעים ארורים. אתה יודע שצריך אומץ רב לדבר כך בלי לפרחד מהטרוריסטי הללו המגייסים בני ישיבות כמו ועד הישיבות וחכי"ם חרדים וד"ל. הרב צודק במאה אחוז הפלג הירושלמי זה האמת של הדור הזה.

  באמצע הדרשה גם שיקרת ואמרת שהרב שטינמן ז"ל היה נגד כל מה שאומרים עליו והוא לא התיר נחל חרדי השמד והזימה, וכל הפשקוילים נגדו זה סתם עלילה, והקנאים מסתמכים על ראיה מהחילונים שכותבים שהרב שטינמן הקים את נחל השמד ואתה צועק שזה שקר ואף פעם לא היה קשר בין הנחל להרב שטינמן. אז רציתי להאיר את עיניך שטעית בגדול!!! בגדול – בגדול מאוד!!!!!!! ולך להרב בלוך ממקימי הנחל החרדי שאומר בפירוש שהרב שטינמן נתן לו את ברכתו לפני 20 שנה!!!!! והקנאים כלל לא משקרים זה שקר גדול בדרשה שלך.

  עוד אני שואל אותך מה אתה רוצה מהאנשים הפשוטים של העדה לך לרבנים שנותנים ונתנו אור ירוק לכל הביזוי על שטינמן (חוץ מהרב המתיר לחפור קברי ישראל בבית שמש הרב שטרנבוך שליט"א אבל שאר הרבנים כן מתירים להפגין ולמחות נגד השמד של הגיוס) כמו הרב הגאון של העדה"ח רבי בנימין הצדיק רבינוביץ זצוקלל"הה ת.נ.צ.ב.ה. שאמר דברים מאוד חריפים על הרב שטינמן כבר לפני 20 שנה ולפי דברי הרב רבינוביץ זצוקלל"הה זיע"א תנצב"ה אז אוטומתית צריכים לרקוד בפטירה של הרב שטינמן. אמונת חכמים אומרת שאפילו יאמר לך על שמאל שהוא ימין. הזהרו מגחלתן של חכמים בפרט שמדובר באיש קדוש ונורא כמו הרב הגאון של העדה"ח רבי בנימין הצדיק רבינוביץ זצוקלל"הה ת.נ.צ.ב.ה..

  שכחתם שחפרו קברים בבית שמש היינו קברי ישראל בהכשר רב ריפרמי מירושלם??? |
  הגב