רב נעצר בנתב"ג בחשד למעשים חמורים

בעקבות תלונה שניה שהוגשה: הרב מצפון הארץ שהושעה בשל תלונות על התנהגות בלתי הולמת נעצר הלילה בנתב"ג

התפתחות בפרשת הרב מצפון הארץ: המשטרה עצרה הלילה את הרב מהצפון שהוגלה השבוע מקהילתו בעקבות חשדות חמורים להתנהגות בלתי הולמת. על אף שטרם התברר האם מדובר במעשים פליליים, בעקבות תלונה שניה שהוגשה נגדו – הוחלט לעקב את יציאתו מהארץ.

כזכור, לפני יומיים פורסם כי רב מוכר מהצפון, ראש קהילה שעומד בראש ישיבה, הושעה מתפקדיו לאחר תלונות על כך שהיה בקשר עם נשים שהגיעו אליו לייעוץ. את הפרשה חשף יאיר שרקי בערוץ 2.

אשתו של הרב, הכחישה את ההאשמות וטענה כי הסיבה להיעדרות מעבודתו היא רפואית.

תושבי הקהילה התלוננו אצל הרבנים, כי רב הקהילה וראש הישיבה היה עם נשים – חלקן נשואות – במהלך פגישות ייעוץ בעלות "רקע רוחני" איתן. חלק מהפגישות הוגדרו כ"הרפיה". בעקבות המידע שהגיע לידי הרבנים, הרב עזב את עירו והושעה.

רבה של צפת, הרב שמואל אליהו – ושורה של רבנים חוקרים את הסיפור בתקופה האחרונה. צוות הרבנים הודיע כי מדובר ב"תלונות בנושא טוהר המידות".

מהרבנים נמסר כי "בהתייעצות עם גורמים נוספים ועם פסיכולוגים ואנשי מקצוע, התבקש הרב להשעות את עצמו, והוא אכן השעה את עצמו מידית מעבודתו כראש ישיבה".;

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. 1.
  הינה עוד הוכחה לזה שאלוהים לא באמת קיים, עכשיו בגלל זה אני הלך לאכול סטייק חזיר עם גבינה צהובה מעל (ל"ת)
  חילוני | 08:27 02/07/15

  תשובתי:
  זהו הוכחה לכך ש: א – ייצר האדם הוא חזק ביותר מעל כל דמיון. ב – אין מי שחסין מפני יצר הרע. ג – חובת האדם לעשות סייגים כל חייו, כדי להתרחק מעבירה. ד – לפגוש נשים במצוקה, הוא סכנה כפליים.
  ועליך חכמולוג נאמר: בדרך שאדם רוצה לילך מוליכין אותו – מפרשת השבוע. כל אדם מפרש את מה שקורה סביבו לפי נטיית ליבו. אלא אם כן דבוק בתורה, והתורה מלמדת אותו להתבונן ולהסיק את המסקנות שכתבתי.
  בכל אופן אני שמח שאתה לא אטאיסט, ועדיין עסוק בלחפש הוכחות.
  בהצלחה לטובה!

  יעקב |
  הגב