"הרב שטיינמן נחשב לקודש הקודשים" (וידאו)

השר איוב קרא בביקור בעמותת 'אור לאה' "מאחל החלמה מהירה לרב שטיינמן שנחשב לקדוש הקודשים, חסר לנו מנהיג לציבור החרדי". צפו {השר החדש מצטרף לתפילות}

במהלך ביקור שערך הערב השר איוב קרא במשרדי עמותת 'אור לאה' בשכונת גאולה בי-ם לקראת חלוקת ט"ו בשבט ללמעלה מאלף משפחות בכל רחבי הארץ אמר השר איוב קרא "בהזמנות זו אני רוצה לאחל החלמה מהירה להרב שטיינמן".

"זה עבורי דבר חשוב ביותר, הרב שטיינמן נחשב לקדוש הקודשים, מבחינתי אחרי מה ששמעתי בממשלה היום, כל הדברים, דברי השבח, חסר לנו מנהיג לציבור החרדי ואני מקוה שיזכה לחיים ארוכים ונשמע בשורות טובות".

כמו"כ עמד השר מקרוב אחרי חלוקת פירות יבשים ומצרכי מזון למשפחות נזקקות ואף ארז סלי מזון.

בסוף הסיור ברך השר את העמותה ואמר "עמותת אור לאה שעושה עבודת קודש, ככה הבחנתי, ככה שמעתי וככה ראיתי את הפעילות שלה. מחבקת הרבה אנשים קשיי יום שכולנו כאלה, אני שמח שהם עושים עבודת קודש, אני הולך להתייצב מאחוריהם לכל סיוע שירצו כי זה הדברים הכי חשובים הכי קדושים והכי ראויים להערכה. חלוקה זאת שמתקיימת למעלה מ15 שנה תוך שימת לב שבט"ו בשבט אין חלוקות של עמותות אחרות והצורך בפירות יבשים ומוצרי יסוד גבוה מבחגים רגילים מביא לבקשות שיא ממשפחות וב'אור לאה' מספרים שלמעלה מאלף משפחות יקבלו ערכת ט"ו בשבט עם כל טוב ע"מ שיחגגו את ט"ו בשבט בשמחה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. רבותי נא קראו שערי שמים לרפואת מרן. לזעוק ברחובות, אבינו מלכנו שלח רפואה שלמה לחולי עמך. הציבור החשוב נקרא להעתיר מכל הלב ונפש בתפילה ובתחנונים עבור מנהיג הדור מרן הגאון הצדיק רבי אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל בקרוב בקרוב ממש. כולנו חייבים להתפלל שמרן יתרפא מהר! כדי שייצא לאור השקר של הפלג בחייו, וכולם יזכרו לדורי דורות שפלג המשכילים היו בעד חידוש השמד של הגיוס השמד והזימה על בני תורה, והם גם בעד חינוך השמד של המוסדות החרדים מפלג ב"ב, הכל חייב לצאת לאור בחייו. כדי שיזכרו שהוא הנהיג את קהילת המשכילים ולא יחשבו שהוא היה צודק.

    אז נא להעתיר בתפילה ובתחנונים לרפואת מרן שליט"א. אבינו מלכנו מנע מגפה מנחלתך. אבינו מלכנו שלח רפואה שלמה לחולי עמך. אבינו מלכנו החזירנו בתשובה שלמה לפניך. אבינו מלכנו שלח רפואה שלמה לחולי עמך.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב