הרב שלמה בניזרי בהתקפה ישירה על שדרן הרדיו גבי גזית-גרינשטיין: "אתה עמלק"

דבריו של בניזרי נאמרו במהלך ראיון ברדיו ללא הפסקה שבו משדר גבי גזית, לרגל הוציאו הספר "תורתו אומנותו" אשר עוסקת בסוגיית הגיוס של בני הישיבות.

גבי גזית פתח את הראיון ושאל את בניזרי למה הוא לא כ"כ רצה להתראיין לתוכניתו, השיב לו בניזרי כי הוא "עמלק", והסביר לגזית את הסיבה שכך הוא מטיח בו:

"אני עברתי תקופה מאוד קשה בשנים האחרונות, ויש לנו מושג שלא זורקים אבן אחר הנופל, ובמשך אותם שנים, אתה בתוכנית שלך, אנשים היו משמיעים לי מה שאתה אמרת עלי, במילים הכי בוטות, והכי נבזיות, אחד כמוני ששירת בצבא, תרמתי המון בתפקידי הבכירים, גם אם כשלתי לשיטת בית המשפט, שאני לא מסכים עם זה, וזה זכותי, לא מדברים בצורה שאתה דיברת, גרמת צער לבני משפחתי, תלמידיי, ולאנשים רבים בהתבטאויות שלך" הטיח בניזרי בגזית.

עוד הוא אמר לגזית: "גם אם לא בני עם אחד אנחנו, יכול להיות באמת כמו שאמרתי אולי אתה מבני זרע עמלק, לא משנה- אנחנו בני אדם".

גזית ההמום אמר: "קודם כל אני אני גאה להיות בן עמלק, לפחות לי אין כתב אישום על לקיחת שוחד והפרת אמונים".על זה ענה לו בניזרי: "יש לך כתב אישום אצל בורא עולם". .

עוד אמר בניזרי על סוגיית הגיוס לבני הישיבות: "הערך של לימוד התורה ככוח של עם ישראל", לאורך כל השנים היו לומדי התורה ואף אחד לא חשב לגייסם, לאורך ההיסטוריה הצבא לא גייס אף פעם ולא חשב לגייס חרדים, אפי' הרמטכ"ל אמר שלא צריך את החרדים בצבא. אני מכיר את הצבא, ואם הוא רוצה משהו הוא יקבל, רק הענין שהצבא לא צריך אותם".

בניזרי תקף את אלו הצועקים לחרדים כי הם פרזיטים: "החרדים תורמים המון לחברה באלפיהם לכל חייהם, ואינם מקבלים תעודות הוקרה, אלא מסתפקים בקריאות פרזיטים וכדו'."

בסיום הראיון ביקש ממנו בניזרי: "בבקשה תתחיל להתפכח, די עם כל ההסתה הזאת שאתה מנהל בתחנה מעל גלי האתר".

יצויין כי הספר "תורתו אומנותו" שהוציא הרב שלמה בניזרי נחטף מעל מדפי החנויות והוא מרבי המכר, נמכר בעשרות אלפים, כעת מוציאים כבר את המהדורה הרביעית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.