הרגע שבו השוטר מבין שהמחבל מסתתר בביתו (וידאו)

הנס הגדול מהטבח בשרונה נחשף בתיעוד וידאו: ברגע שהשוטר רואה את לבוש המחבל הראשון שרוע על הרצפה, שדומה לאדם שהכניס לביתו, באותו רגע הוא מבין שהמחבל השני נמצא בביתו, הוא עושה את הקישור ורץ בריצת אמוק, ובכך מנע אסון גדול מאוד. צפו בתיעוד החדש {תיעוד חדש ומצמרר}

הנס הגדול מהטבח בשרונה נחשף בתיעוד וידאו ממצלמת האבטחה: בסרטון רואים איך ברגע שהשוטר עמרי חפץ גריידי חתן המפכ"ל לשעבר אסף חפץ מגיע כדי לסייע, תוך שניה הוא מזהה את לבוש המחבל הראשון ששרוע על הרצפה, שדומה לאדם שהכניס לביתו, באותו רגע הוא מבין שהמחבל השני נמצא בביתו עם אשתו, הוא עושה את הקישור ורץ בריצת אמוק, ריצה הכי ארוכה שעשה בחייו, ובכך מנע אסון גדול מאוד.

אשתו מספרת לחדשות ערוץ 10 על הנס: "בעלי רץ לכיוון, קולט שהמחבל השני מנוטרל פה, מסתכל שזה בעצם אותו אדם שלובש בדיוק אותו דבר שהכנסנו אלינו הביתה". ברור שאם השוטר לא היה עושה את הקישור, יתכן שזה חלילה היה נגמר אחרת לגמרי.

צפו בתיעוד החדש

https://www.facebook.com/shlomi.kesner/videos/859815430829680/

עוד בסרטון: הנס השני שאירע לאחד מפצועי הטבח בשרונה, שקיבל 2 כדורים בראשו ונפצע אנוש, ואחרי כמה ימים החל לעמוד על הרגליים ומדבר עם חיוך למצלמות.

חמישה ימים אחרי שנפצע קשה בפיגוע בשרונה, אסף בר, שספג שני קליעים בראשו, יוצא אל המצלמות ומדבר על רגעי החרדה,ולא חוסך ביקורת על המדיניות הממשלתית מול הטרוריסטים.

הפצוע קשה מהפיגוע בשרונה משתקם – ומדבר

חמישה ימים אחרי שנפצע קשה בפיגוע בשרונה, אסף בר, שספג שני קליעים בראשו, יוצא אל המצלמות ומדבר על רגעי החרדה,ולא חוסך ביקורת על המדיניות הממשלתית מול הטרוריסטים.הדיווח של קטי דור.זמין ביוטיוב https://youtu.be/OC6wLXLluEM

‎Posted by ‎הערוץ הראשון – Channel 1 Israel‎ on‎ יום שני 13 יוני 2016

כזכור, דקות לאחר הפיגוע הרצחני במתחם שרונה בתל אביב, שוטר שמתגורר סמוך לזירת הפיגוע הכניס את אחד משני המחבלים לביתו, והשקה אותו מים מבלי שידע שמדובר במחבל – מכיוון שהוא לא היה חמוש. אשתו של השוטר משחזרת את הסיפור יוצא הדופן: "לאט לאט מתחילים לעכל איזה נס היה לנו".

כשהוא עלה לביתו, הגיע אדם שנראה מבוהל וביקש ממנו כוס מים. השוטר ואשתו הכניסו אותו אדם מפוחד לביתם. בשלב הזה החליף השוטר למדים וירד לסייע לכוחות. כשהגיע למתחם הסינמטק, התעדכן השוטר בפרטי המחבל שנמלט ונדהם לגלות כי הוא דומה ללא אחר מאשר אותו אדם שמתארח בשעה זו בביתו.

השוטר מיהר חזרה לביתו יחד עם עוד שוטרים. כשנכנסו לבית, ראו את המחבל יושב על הכורסא. השוטר זינק עליו וניטרל אותו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.