המקובל הרב דב קוק במסר לעם: השנה עם ישראל נגאלים!

מסר חשוב לעם ישראל מהמקובל הרב דב הכהן קוק: 'השנה זו שנת משיח והשנה אנחנו נגאלים!!!' הרב חזר על דבריו אלו מספר פעמים בשבועיים האחרונים

ארגון "בחגוי הסלע", אשר ייסד ומנהיג  הרה"ג, הצדיק המקובל מטבריה, דב איסר הכהן קוק שליט"א, ביקש להעביר מסר חשוב ומדהים, מפי קודשו של הצדיק. בהודעה שנשלחה למכותבי הארגון, נכתב כך מילה במילה:

"מסר חשוב לעם ישראל מהגה"צ הרב דב הכהן קוק שליט"א: 'השנה זו שנת משיח והשנה אנחנו נגאלים!!!' הרב שליט"א חזר על דבריו אלו מספר פעמים בשבועיים האחרונים. לאימות ובירור העניין ניתן לפנות לרבנית קוק שתחי' ברח' אוהל יעקב 26 עיה"ק טבריה".

לאחר בירור קצר שערכנו עם מקורות המקורבים לצדיק, מסתבר שהרב חוזר על דבריו שוב ושוב בפני קרוביו ותלמידיו.

דברים אלו מצטרפים לשורה של מסרים לא שיגרתיים שהחל הרב להעביר בחודשים האחרונים, ביניהם מסר על כך שכפי הנראה "ראש השנה הקרוב (תשע"ה) הינו הגורלי מאז בריאת העולם והוא ככל הנראה האחרון בעולם". ועוד, שהטילים בעת מבצע צוק איתן הם רק ההקדמה לקראת ההתרחשויות המתרגשות על העולם.
מסריו אלה מגיעים בניגוד גמור לעובדה שהרב אינו אוהב, בלשון המעטה, לבשר נבואות זעם, ושכל מקורביו יעידו על כך שבזמנים רגילים הרב נחבא אל הכלים ואינו מחפש פרסום בשום צורה ואופן.

נוסיף ונציין שישנם גדולי ישראל שהעידו שהרב קוק שליט"א הינו ראש ל"ו צדיקים. אשת הרב, הרבנית קוק שתחי' הינה נכדת פוסק הדור הרב אלישיב זצוק"ל ובתו של הרה"ג יצחק זילברשטיין  שליט"א.

נסיים בבקשתו האישית של הרב קוק שליט"א להפיץ את את ארגונו לזיכוי הרבים, "בחגוי הסלע", עליו העיד כי הוא "חוד החנית בשמיים", אשר הפיק, בין היתר את סדרת הסרטים המרתקת "שעת האפס", "המלחמה האחרונה" ועוד.

 

 

 

חגית אמאייב, יועצת משפחתית ופסיכותרפיסטית חרדית מוכרת. מפתחת ערכות מקצועיות לייעוץ והעצמה באמצעות קלפים טיפוליים :

"בשניים" – לתיקון התקשורת, מניעת שחיקה והעצמה זוגית.

"בשניים ויותר" – להעצמת שולחן השבת ומציאת שפה משותפת ומחברת בין הורים לילדים בכל הגילאים.

"מה עובר עלי?!" – להעצמה רגשית ופתרון הפרעות דיכאון, חרדות ומשברים רגשיים.

כנסו לאתר הבית  "בשניים ויותר" או כיתבו לי למייל bshnaeem@gmail.com

 

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא רוצה להגיד מה אמרו חז"ל על מחשבי הקיצים….עיינו שם….

  גבריאל |
  הגב
  • לא רוצה להגיד מה קורה למישהו שמדבר לשון הרע על תלמידי חכמים,ועוד לך תלמד מה זה לחשב קיצים לפניי שאתה מגיע למסקנות ,ועוד ,הרב לא אמר שהשנה נגאלים הוא אמר "יכול מאוד להיות שראש השנה הזה (שהיה) הוא ראש השנה האחרון בעולם" אתה מבין מה זה "יכול מאוד להיות" ?
   קיצור מה שעשה תכתבה הזאת הוציא דברים מהקשרם,ואתה קיבלת לשון הרע על צדיק יסוד עולם

   ברק |
   הגב
 2. סיפור מבהיל ששמעתי עליו
  יש בית כנסת בשכונת רמת אביב סמוך לביתו של יאיר לפיד שר"י באחורי בית הכנסת ישנו חדרון שבו הגר"ד קוק מידי פעם מסתגר (יש לו שם ספרים והכל…) ביום א' הזה הסתגר שם הגר"ד והתבטא באזני מישהו כי "בא להלחם ביאיר לפיד" ולהזכירכם ביום ג' הזה פוטר אותו חזיר ממשרתו כשר אוצר

  נקודה למחשבה |
  הגב