הרוגי האוטובוס: בחורי ישיבה ובת אדמו"ר

הותרו לפרסום שמותיהם של חלק מהרוגי תאונת האוטובוס: הבחור יעקב מאיר חשין ז"ל מחסידות ברסלב, הבחור לוי יצחק אמדדי ז"ל והבחור ישראל ויינברג ז"ל. {הלכו לדבר שמחה}

אבל כבד ירד על חסידות ברסלב עם היוודע הידיעה המרה על פטירתו של הבחור יעקב מאיר חשין ז"ל בטרם עת לאחר שקיפח את חייו בתאונת האוטובוס המחרידה הערב.

יעקב מאיר חשין ז"ל הוא בנו של הרב ישראל חשין שליט"א מחשובי תושבי שכונת רמות בירושלים, למד בבחורתו בישיבת נדבורנה בבני ברק.

במהלך השנים האחרונות החל ללמוד בכולל ברסלב בשכונת מאה שערים בירושלים, במקביל התגורר חשין אצל סבתו המתגוררת בשכונה.

הערב נסע לבני ברק לצורך פגישת שידוך אך למגינת לבם של בני משפחתו ומכריו הוא נמחץ למוות בעת התאונה, כוחות ההצלה שהגיעו למקום קבעו את מותו בזירה.

הרוג נוסף בתאונה הקטלנית הוא הבחור ישראל ויינברג ז"ל חסיד סלאנים בן 26, מתגורר ברחוב שמואל הנביא בירושלים. הערב נסע לשמח בחתונת בן דודו באולמי 'ארמונות פרידמן' בבני ברק, אך לצערם של בני המשפחה שהמתינו באולם לבואו התבררה גודל הטרגדיה בעת היוודע דבר התאונה.

ההרוג השלישי בתאונה הוא הבחור החשוב לוי יצחק אמדדי ז"ל בנו של הרב הלל אמדדי מחשובי חסידי ברסלב ביבנאל ומתלמידיו של המורא"ש שיק זצ"ל.

ההרוגה הרביעית היא האישה חנה פעשא פרנקל ע"ה בת 23 בתו של האדמו"ר מביאלא אוסטורבא וכלת האדמו"ר מבוטושאן, בעלה מרדכי פרנקל נפצע באורח קל ואושפז בבית החולים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.