הרוח או הפלג? שלט הבחירות הענק של הגר"ח – נקרע

מי הסיר את השלט הגדול ביותר בארץ? בדגל התורה טוענים כי ידו של הפלג במעל ואילו בעיר טוענים כי הרוחות העזות השחיתו את השלט הענק שהתנוסס מעל המרכז המסחרי במודיעין עילית.

לכל הרוחות: הלילה נקרע שלט הבחירות הענק עם תמונתו של מרן שר התורה הגר״ח קנייבסקי שהוצב על המרכז המסחרי במודיעין עילית. לטענת פעילי דגל התורה – פעילי הפלג קרעו  והשחיתו את השלטים. אלא שבעיר טוענים כי הרוחות העזות – הם אלו שהסירו את השלט המושקע ששוויו נאמד בסכום של עשרות אלפי שקלים.

כזכור, אתמול פרסמנו כי שלט בגובה בניין הוצב במרכז המסחרי במודיעין עילית עם דמות דיוקנו של מרן שר התורה הגר״ח קנייבסקי לקראת הבחירות.

אמש התייצבו אלפים מתושבי העיר לעצרת תמיכה במפלגת יהדות התורה בעיר, בעצרת השתתף מרן שר התורה הגרח קנייבסקי,שהטריח את עצמו במיוחד עם מודיעין עילית בשביל חשיבות המעמד.  מרן הגר"ג אדלשטיין שיגר וידיאו שהוקרן בעצרת הבחירות של יהדות התורה במודיעין עילית: "שמעתי שבקריית ספר לא מדברים על בחירות, אברכים יראיי שמיים יושבים ועוסקים בלימוד התורה", אמר וקרא לתושבים  לתמוך בגוטרמן. בעצרת השתתף חבר הכנסת משה גפני שבעבר יחסיו עם גוטרמן ידעו עליות ובעיקר מורדות. גפני קרא לחזק את גוטרמן – ולתמוך ברשימת יהדות התורה.

במקביל, בעיר הופצו הלילה עלונים של מפלגת האופוזיציה של גוטרמן – בראשות עקיבא ולנשטיין. בעלונים פורסם ביקורת על דרך התנהלות העירייה.

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חברה זה שלט....

  כל יום נקרעים אלפי שלטים וכל הרבנים מלוחות המודעות…..
  למה רק דגל מקבלים צומי….. בפרט שהם אלופי קריעת השלטים.

  רק אמת! |
  הגב
 2. מה זה משנה? הלא כל גדולי הדור פסקו שאנחנו חייבים לשים בקלפי רק "עץ" רק "עץ" ולהגיד לפושעים ולמיסיונרים ששמתם פתק של דגל התורה, או מר"ץ, או ש"ס, או יש עתיד, וכדומה, לא משנה איזה, כולם כאחד הם בעד השמד והגיוס.

  מה זה משנה? הלא כל גדולי הדור פסקו שאנחנו חייבים לשים בקלפי רק "עץ" רק "עץ" ולהגיד לפושעים ולמיסיונרים ששמתם פתק של דגל התורה, או מר"ץ, או ש"ס, או יש עתיד, וכדומה, לא משנה איזה, כולם כאחד הם בעד השמד והגיוס. כל הפוסקים נותנים היתר לכך, "והזהרו בגחלתן שנשיכתם נשיכת עקרב". השם יעזור שנצליח ונזכה לקדש שם שמים על ידנו.

  וזה מותר בגלל שאנו נמצאים כעת במצב של גזירת שמד. (ע"י רמב"ם) ולמעשה זה מאוד מקשה על הפעולות נגד הגזירות – אלה המכות והרדיפות וניפוץ הזכויות שעוברים על ציבור של בני תורה-כמו פעם, המכות והרדיפות נעשו ע"י פעילי דגל ש"ס וכו' המכות והרדיפות ממש עכשיו יום יום.

  וכל מי שמנסה לעשות משהו טוב ולקדש שם שמים – רודפים אותו עד חרמה. כך שחוץ מהמצב הנורא שאנו נמצאים בו, דהיינו מצב של שמד גמור, הם רוצים להרוס ולהפריע למלחמה של "החרדים כמו פעם" נגד אותם גזירות קשות. ובמצב כזה גם לנו אסור ליפול לשאננות, והגזירות מדובר על מאות רבות של בנות שמגויסות לצבא וגם על אלפי בחורים שגויסו לצבא. ובגזירת חינוך השמד מדובר על דברים הזויים לגמרי.

  הניצחון בסוף יהיה רק בידי אלה שהולכים בדרך התורה האמיתית. ולכן אין מה להתפעל משום דבר, אלא להילחם ולעשות כל מה שאפשר ביומיים שנשארו עד הבחירות.

  וכל אלו שמפחדים לשים בקלפי עץ: צריכים לדעת שהיום האפשרות להשפיע על אחרים היא יותר מציאותית מפעם. כולם יודעים שאחת הבעיות הגדולות שהיו זה בגלל שאנשים פחדו להראות מה שהם חושבים. בגלל שמה יאמר פלוני, והאם אבא שלו ימשיך לדבר איתו או שימחק איתו קשרים. אבל למעשה מה שהוא עושה בקלפי, את זה אף אחד לא יודע, רק הקב"ה וזה קידוש שם שמים בפועל.

  הניצחון בסוף יהיה רק בידי אלה שהולכים בדרך התורה האמיתית. |
  הגב
 3. דגל כבר מאומנים בזה. אולי לא איכפת להם לעשות פרובוקציה? למה לחשוד ברוח אם אפשר

  לחשוד בפלג. ברשת יש הרבה קטעים שדגל משחיתים כאלה שלטים. האם גם לדגל יש צילום של מי שעשה את המעשה הזה? אם כן שגם יפרסמו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב