הרופאים השתאו: 'מלאך החסד' הגיע לבית החולים – צפו בתמונות

סיור מיוחד קיים יו"ר מגן לחולה הרב בנימין פישר במרכז הרפואי 'ברזילי' באשקלון, שם התעדכן במהפכה שעוברת על 'ברזילי' במגוון התחומים ביניהם המהפכה בכל הנוגע לשירות לציבור הדתי והחרדי.

בתחילת ביקורו ב'ברזילי' קיים הרב בנימין פישר פגישה עם ראשי הנהלת בית החולים ובראשם  מנהל המרכז הרפואי הד"ר חזי לוי, וסגניו ד"ר אשי שלמון וד"ר אמיל חי, מנהלי מחלקות בית החולים וביניהם מנהל מערך הילדים פרופ' חיים ביבי, פרופ' עודד נחליאלי מנהל היחידה לכירורגיה פה ולסת, מנהל היחידה להריון בסיכון ד"ר סימון שנהב, מנהל המחלקה הנוירולוגית ד"ר רון מילוא, ד"ר לינוב לינה מנהלת מערך הדימות וד"ר חלמיזר ולדימר מנהל היחידה לאלקטרופיזיולוגיה.

במהלך הפגישה שמע העסקן הרפואי ויו"ר מגן לחולה הרב בנימין פישר אודות המהפכה שעוברת על בית החולים במגוון רחב של תחומים. המנכ"ל הרחיב על השינוי הדרסטי שנעשה במחלקות בית החולים בפן החזותי לצד אבזור במכשור רפואי מתקדם ויעיל.

כמו כן, התעדכן בשינוי שנעשה בברזילי בכל נושאי הדת וצרכי הקהילה החרדית, ועל הקמתו של פורום עסקני הרפואה החרדים שמייעץ ופועל מול הנהלת המרכז הרפואי לשיפור בכל כללי ההלכה בשבתות ובמועדים כמו בכל התחומים.

הרב בנימין פישר מצדו העלה על נס את הפעילות החשובה והמקצועית של בית החולים והדגיש את שיתוף פעולה שמקיים בית החולים עם ארגוני החסד והרפואה.

לאחר מפגש ממושך סיכמו הצדדים על העמקת שיתוף הפעולה בין המרכז הרפואי 'ברזילי' לבין ארגון 'מגן לחולה' העוסק במגוון תחומים בתחום הייעוץ בענייני רפואה.

בתום המפגש הממושך סייר הרב פישר במחלקות החדשות והמתחדשות של ברזילי וחזה מקרוב אחר  השינויים המבורכים שנעשו בתוככי המרכז ואת המהלכים שמוביל בעוז מנהל המרכז הרפואי הד"ר חזי לוי.

מנכ"ל המרכז הרפואי 'ברזילי' ד"ר חזי לוי: "הרב בנימין פישר עוסק לילות כימים בעזרה לחולים במגוון תחומי הרפואה. שמחנו לארח אותו במרכז הרפואי ולעדכן אותו במגוון החידושים שהונהגו בברזילי בפן המקצועי והטכני לתועלת המטופלים".

DSC_6429 DSC_6439 DSC_6444 DSC_6448 DSC_6468 DSC_6486 DSC_6490 DSC_6497 DSC_6502

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אפשר להסביר לי בעברית מה זה "עסקן"? כמה משכורת מקבל? איך מקבלים עבודה כזו?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. נראה שביכלר יח"צ עובד קשה לגייס את החרדים בטח מקבל הון עתק. השאלה אם משהו השתנה לטובת ההלכה ולטובת הציבור החרדי. או שהכל רק בשביל תמונות ומשכורת של ביכלר. לפי איך שביררתי כמעט הכל נשאר אותו דבר

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב