הרוצח החזיק את ראש גרושתו: "חשבנו שזו בובה" (וידאו)

רצח הגרושה בטבריה: העוברים והשבים ברחוב נחמני בטבריה, לא האמינו למראה עיניהם כשהבחינו בגר שרצח את גרושתו מתהלך ברחוב כשראשה מונחת על ידו, "חשבנו שזה סתם חפץ שעטוף במגבת". צפו. { רצח בטבריה}

רצח הגרושה בטבריה: העוברים והשבים ברחוב נחמני בטבריה, לא האמינו למראה עיניהם כשהבחינו  בגר שרצח את גרושתו מתהלך ברחוב כשראשה מונחת על ידו, "חשבנו שזה סתם חפץ שעטוף במגבת", סיפרו השכנים לחדשות 2

"בהתחלה הוא התהלך כרגיל ברחוב", סיפר וויסאם דראושה, קבלן שעובד באיזור. "הוא החזיק את הראש שערף בידיו ושם סרט על המגבת כדי להחזיק אותו. הא שם אותו כמו קסדה והלך".

"כלל לא חשדנו במעשה, חשבנו שמדובר בראש של בובה", תיאר. דראושה סיפר עוד כי החשוד לקח עמו את הראש הכרות לכיוון פח האשפה וניסה להבעירו.

יוסי אוקנין, מתנדב איחוד הצלה המכהן גם כחבר במועצת העיר טבריה, נכנס מיד לדירה הבוערת בה נמצאה גופת גרושתו. "האנשים שהיו כאן סימנו לנו להגיע במהירות לאזור השריפה", שחזר. "בהתחלה כשניגשתי לאזור, ראיתי חפץ מגולגל בתוך מגבת. חשבנו שזו בובה. מיד שפכתי מים כדי לכבות את הדליקה, ואז התגלה לעיני המחזה המבעית: ראש אדם עם גפרורים סביבו".

מוקדם יותר דווח כי ברחוב נחמני בטבריה איתרו כוחות המשטרה גופת אישה שרופה כרותת ראש -הדירה עצמה עלתה באש.

כוחות המשטרה שהגיעו למקום עצרו חשוד חרדי במעשה, ככל הנראה בעלה של הקורבן שחשוד כי כרת את ראשה ולאחר מכן הצית את אשתו.

השכנים המתגוררים בסמוך טוענים כי "מדובר בזירת רצח קשה ביותר, וכי הבעל,מעורער בנפשו היה נראה לבוש כחרדי ומלמל למכריו משפטים הזויים".

שכנים סיפרו כי "מדובר בגר שהתגרש מאשתו לפני כשבועיים וטען "שהוא המשיח". עוד סיפרו השכנים כי "כשרצח את אשתו והסתובב עם הראש צעק שהרג את עמלק"
מפרטים נוספים עולה כי הרוצח הסתובב ברחוב עם הראש של אשתו בידיים כולו מלא דם. בתחילה, האנשים לא הבינו מדוע הוא מכוסה בדם, ורק לאחר זמן קצר התברר להם שהוא מחזיק בידו ראש של אישה .

בסמוך לדירה נמצאו ממצאים נוספים לאירוע והמשטרה בוחנת את ממצאי הזירה.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למה מדווחים על זה ועוד בפרטי פרטים באתר חרדי?????

    ירושלמית |
    הגב
  2. עמלק הוא מי שעובר על לא תרצח ועמלק הוא מי שרוצח ומשחית בני אדם

    HAIM |
    הגב