הרוצח ממגדל: "רצחתי את כולם כי הם עמלקים"

כתב אישום חמור הוגש היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בנצרת נגד נדב סלע – שרצח את אשתו , את שני ילדיהם יוסף ובנימין ואת נחמן עתיה בן השכנים, בתיאור כתב האישום אמר הרוצח לחוקרים: "רצחתי את כולם כי הם עמלקים" {כתב אישום}

 כתב אישום חמור הוגש היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בנצרת נגד נדב סלע – שרצח את אשתו , את שני ילדיהם יוסף ובנימין ואת נחמן עתיה בן השכנים, בתיאור כתב האישום אמר הרוצח לחוקרים: "רצחתי את כולם כי הם עמלקים"

לפי כתב האישום, עולה כי סלע קודם  רצח את אשתו דור (23), אחר כך את נחמן עתיה בן (11) ופצע קשה את אחיו נתן – שניצל. לאחר מכן עבר לרצוח  גם את שני ילדיו הפעוטים – יוסף בן שנתיים ובנימין בן 8 חודשים.

סלע החליף את בגדיו ויצא ליד מטע זיתים סמוך שם נמצא על ידי המשטרה. הוא התוודה על הרצח ומלמל "הם עמלקים, הם עמלקים".

גם  בחקירתו חזר ואמר: "רצחתי את כל מי שהיה בבית כי הם עמלקים".

רפ"ק עופר אוסטה, ראש מחלק רצח בימ"ר צפון שניסה להבין את המניע סיפר בכאב, "בדקנו את כל הרקע המשפחתי, דור, האימא, הייתה זכה וטהורה תמיד ריצתה אותו ושמרה על כבודו, גידלה את הילדים ושידרה כלפי חוץ שהכל בסדר. הוריה הם שסייעו להם כלכלית".

במהלך השבועות האחרונים חוקרי המשטרה תשאלו עשרות חברים ובני משפחה של הרוצח וגם את הרבנים אצלם למד, בניסיון למצוא רמז כלשהו ולרצח הנורא "מצאנו תכתובת באחד מספרי הקודש שלו שנאמר משהו על 'עמלקים'", הוסיף רפ"ק אוסטה. "יש פסוק כזה בספר שקרא אבל לא הוא יודע לתת הסבר או לצטט אף סמכות רוחנית"

"ישבתי 19 שעות מולו והבן אדם היה תחת זכוכית מגדלת. הוא מתנהג באופן נורמטיבי", סיכם אוסטה. "זאת אחת מזירות הרצח הקשות ביותר שנתקלתי בהן בשירותי הארוך במשטרת ישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.