הרחק מעין הזרקורים: שר הרווחה מאיר כהן נפגש עם גוטרמן

בשעה שנציגי "יהדות התורה" תוקפים מעל כל במה אפשרית את יאיר לפיד ואנשי 'יש עתיד', ראשי הערים החרדית נפגשים בחשאי עם שר הרווחה מאיר כהן.

את הידיעה הנוכחית מן הסתם לא תקראו במקומנים במודיעין עילית או חלילה ב'יתד נאמן'. הקברניטים מעדיפים שלא לעדכן את התקשורת במפגשים עם בכירי "יש עתיד".

במה דברים אמורים? בצהרי יום חמישי  הרחק מאור הזרקורים, נפגשו שר הרווחה מאיר כהן(יש עתיד) עם ראש עיירית מודיעין עילית יעקב גוטרמן ונציגי הרווחה בעיר.

לגוטרמן לא נעים להצטלם לאור הפלשים עם שר הרווחה, אולם לאחר פגישה ענינית הוא הצליח להוציא ממנו הבטחה לסייע ולהעביר למחלקת הרווחה בעיר תקציבי עתק.

לאחר שהתכבד באכילת הרוגלך ולגם מהשתייה, פמלייתו של כהן עשתה את דרכה לעבר העיר אלעד שם נפגשו עם קברניטי העיר ואנשי מחלקת הרווחה.

גורם בעירית מודיעין עילית אומר ל'קוקר' כי, "אנשי העירייה מעדיפים שלא ל'התהדר' בביקור הנוכחי, ומאידך גיסא מוכנים לקבל את כהם תמורת תקציבים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כ"כ מתאים לגוטרמן הכל אבל הכל בשביל כסף, עכשיו "הצדיקים " יגידו "זה בשביל משפחות מצוקה….." אז זהו שלא, הרבה תקציבים עוברים לעריה על הגב של החלשים, המוגבלים ,הנוער הנושר ועוד ועוד.. ונשארים בעריה! !!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב