הרכב "טס" במהירות מעל המותר – בתוכו ישב רה"מ הפלסטינית לשעבר – צפו

מכוניתו של ראש הממשלה הפלסטיני לשעבר, אבו עלא, נתפסה היום (שבת), בכניסה למעלה אדומים במהירות 140 קמ"ש.

שוטרי מחוז ש"י ביקשו וסימנו לנהג הרכב לעצור, אך למרות זאת, המשיכה המכונית בנסיעה מהירה ולא התייחסה להוראות המשטרה, רק בכניסה לעיר הצליחו השוטרים לעצור אותה. אבו עלא עצמו לא נהג ברכב.

היום, בשעה 15:00 לערך במהלך פעילות אכיפה של ניידת תנועה של מחוז ש"י נראתה מכונית מרצדס שחורה בעלת לוחית רישוי פלסטינית שנסעה במהירות של 145 קמש, במקום בו המהירות המותרת 80 קמ"ש.

השוטרים סימנו לרכב לעצור בצד אך נהג המרצדס המשייך בנסיעה ולא נענה לקריאות השוטרים לעצור, ניידת סיור של תחנת מעלה אדומים עצרה את המרצדס בכניסה למעלה אדומים וברכב שלושה אנשים אבו עלה ,הנהג שלו, ומלווה נוסף שישב מאחור.

השוטרים ניגשו לנהג הרכב, אך הוא סרב לפתוח את החלון ונעל את דלתות הרכב, לאחר דין ודברים ותיאום שיחות עם גורמים שונים של תיאום וקישור שנמשכו מעל שעתיים וחצי נהג הרכב מסר את פרטיו והמסמכים הדרושים והוא זומן לשימוע באגף התנועה של מחוז ש"י להמשך טיפול בעבירת המהירות.

במשטרה אומרים: "אנחנו רואים את האירוע הנ"ל בחומרה ומהירות מופרזת של 65 קמ"ש מעל המותר זו עבירה חמורה מאוד וננהג בה ביד קשה ע"פ חומרת הדין.
משטרת מחוז ש"י פועלת מזה כחודשיים בפעילות אכיפה מוגברת לעבר עבירות תנועה בשיתוף כלל יחידות המחוז וזאת במטרה להציל חיים."

מקורביו של יו"ר הפרלמנט הפלסטיני לשעבר, טוענים כי הוא ושני יושבי הרכב הנוספים עוכבו על ידי השוטרים למשך שלוש שעות. זאת כיון שסירבו לפתוח את חלונות ודלתות המכונית ולהציג לשוטרים תעודות מזהות. רק לאחר שנציגי משרד התיאום והקישור הפלסטיני הגיעו למקום ולאחר התערבות דרגי הפיקוד הבכירים יותר, שוחרר הרכב.

צפו בכתבה באדיבות רשת

תמונה ראשית – פלאש 90

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זה צולם בשבת! איך זה עולה באתר דתי?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב