האם הקשר החשאי עם רוסיה יביא להדחת טראמפ?

לאחר חודשים של חשיפות, ועדויות אודות ההתערבות של רוסיה בבחירות לנשיאות, החקירה של משרד המשפטים האמריקני חושפת איך חברים בצוות של טראמפ חשודים שניהלו מגעים עם בכירים ממוסקבה על בסיס יומי

לאחר חודשים של חשיפות, ועדויות אודות  ההתערבות של רוסיה בבחירות לנשיאות, החקירה של משרד המשפטים האמריקני חושפת איך חברים בצוות של טראמפ חשודים שניהלו מגעים עם בכירים ממוסקבה על בסיס יומי.

בין היתר חוקרים במשרד המשפטים  האם התנהלו קשרים אסורים בין המעגל הקרוב של טראמפ והממשל הרוסי במהלך הקמפיין. ארגון הביון כבר הודה כי רוסיה התערבה בבחירות בארה"ב – לטובתו של המועמד הרפבוליקני דונלד טראמפ.

ראש ה-FBI לשעבר, ג'יימס קומי,  שפוטר על ידי טראמפ גילה כי טראמפ ביקש להפסיק את החקירה – מה שהביא קריאות במפלגה הדמוקרטית להדחתו של טרמאפ.

בין הנחקרים בפרשה:  מייקל פלין – היועץ לביטחון לאומי שהתפטר עקב קשריו לכאורה עם רוסיה, פול מונפורט – מנהל הקמפיין לשעבר של טראמפ שקידם את הקשר הרוסי.

קרטר פייג' – יועץ החשוד שהיה "סוכן" של הקרמלין, חתנו של טראמפ ג'ארד קושנר – חשוד בכך שהציע להקים קו תקשורת חשאי בין רוסיה לארה"ב, חשוד נוסף,  ג'ף סשנס – התובע הכללי, שידע על כוונתו של קושנר להקים את הקשר החשאי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.