"הרמטכ"ל אכזב, נפעל לחנינה"(וידאו)

שרת התרבות מירי רגב התייחסה הבוקר (רביעי) להכרעת הדין במשפטו של אלאור אזריה, ובראיון לחדשות 2 אמרה כי "זה כן הבן של כולנו, הפקירו פה חייל". היא הוסיפה כי "זה מעביר מסר לחיילים – אל תהיו קרביים. ממתי מעבירים חייל שטעה מבחינה מבצעית להליך פלילי?". { רגב זועמת}

תגובות זעם במערכת הפוליטית להרשעה הצפויה של אלאור אזריה. שרת התרבות מירי רגב התייחסה הבוקר (רביעי) להכרעת הדין במשפטו של אלאור אזריה, ובראיון לחדשות 2 אמרה כי "זה כן הבן של כולנו, הפקירו פה חייל". היא הוסיפה כי "זה מעביר מסר לחיילים – אל תהיו קרביים. ממתי מעבירים חייל שטעה מבחינה מבצעית להליך פלילי?".

"אנחנו כולם מכבדים את הכרעת בית הדין", הוסיפה עם זאת השרה. "אבל אנחנו שומעים וקוראים את האמירות מההכרעה ויודעים שלא ניתן מקום להגנה של החייל. זו נראית כמו הכרעת דין קשה. התחיל בזה שר הביטחון לשעבר בוגי יעלון עם הפקרת חייל למשפט שדה והמשיך עם הרמטכ"ל איזנקוט שאכזב המונים עם האמירה שלו".

"כולנו מכבדים את החלטת בית המשפט אבל הייתה כאן בהחלט השפעה של התקשורת, הפרשנים", אמרה רגב. "אני אוביל מהלך של חנינה כי לחייל נעשה משפט שדה".

"אין ספק שאין מקום לאלימות ואני קוראת לכל הציבור להימנע מאלימות, גם המשטרה שנמצאת שם", אמרה רגב ביחס למהומות מחוץ לבית הדין בקריה. "אני מבינה שאנשים מאוכזבים ורוצים להראות את התמיכה במשפחת אזריה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.