הרמטכ"ל והמ"פ דקות לפני הפעולה: "יוצאים לפעולה עם כל הכוחות" (וידאו)

הרמטכ"ל דקות לפני יציאת החיילים לכניסה קרקעית. צפו

צה"ל יצא לפני זמן קצר לפעולה קרקעית של מבצע "צוק איתן", הכוללת פעולה ממוקדת לסיכול תשתיות הטרור ברצועת עזה.

הפעולה בשטח רצועת עזה בשילוב כוחות חי"ר, שריון, הנדסה, ארטילריה ומודיעין בשיתוף פעולה עם זרועות האוויר והים ובסיוע השב"כ וגורמי ביטחון אחרים, בהובלת פיקוד הדרום.

דובר צה"ל, תא"ל מוטי אלמוז התייחס הערב להרחבת פעילות צה"ל במבצע "צוק איתן". "אנו נכנסים לחלק השני של המבצע לאחר הישגים מאוד משמעותיים בחלק הראשון, פגענו פגיעה קשה מאוד בחמאס ונמשיך לפגוע בו גם בחלק השני. תקפנו אלפי מטרות, פגענו בתשתיות ובפעילי טרור ונמשיך בחלק הבא של המבצע – הפעילות הקרקעית".

"ברגעים אלה כוחות יבשה גדולים פועלים ברצועת עזה, כוחות היבשה, מלווים בסיוע מסיבי של חיל האוויר וכוחות חיל הים ובתמיכה מודיעינית רחבה, משתלטים על יעדים ברצועת עזה, פועלים כנגד מנהרות וכנגד תשתיות ויעדי טרור, אנו שומרים על שלום כוחותינו ומשאירים את הפעולות של צה"ל לעצמנו".

"כוחותינו, שנעים עכשיו ליעדים, הם נחושים, מלאי מוטיבציה, חדורי רצון ושליחות להצלחה במשימה".

כמו כן הפנה תא"ל אלמוז דבריו לתושבי רצועת עזה ואמר כי "אני מבקש מתושבי הרצועה להתפנות מהאיזורים שצה"ל פועל בהם. צה"ל פועל בעוצמה רבה מאוד". בנוסף, ביקש דובר צה"ל מתושבי מדינת ישראל להמשיך ולנהוג באחריות על מנת לקדם את הישגי המבצע. "המבצע יוצא לדרך בהנחיית הדרג המדיני ויתרחב ככל שיידרש ובהתאם להתפתחות תמונת המצב".

צפו בדברי הרמטכ"ל בני גנץ דקות לפני היציאה לפעולה
[alooma ref="ce9423e751472499f4a2b3f5518c9cc1.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

המ"פ בתידרוך קצר

[alooma ref="bee3a0bfeb74e219b134eb301922b01f.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.