הרעלת מזון במלונות בטבריה: 80 איש פונו לבתי חולים

דרמה התחוללה במהלך החג במלונות "באלי" ו"לאונרדו קלאב" בטבריה בעיצומה של חופשת ראש השנה. כל הפרטים

דרמה התחוללה במהלך החג במלונות "באלי" ו"לאונרדו קלאב" בטבריה  בעיצומה של חופשת ראש השנה.

בשישי אחרי חצות הלילה החלו רבים מאורחי המלון לחוש כאבי בטן, בחילות וסחרחורות, צוות מגן דוד אדום הגיע למלון "באלי"  וחשבו כי מדובר בחומר ריסוס כלשהו שפוזר במקום, ופינה לבית החולים "פוריה" בעיר תשעה מהשוהים במלון.

לאחר שהגיעו תלונות נוספות עשרות אנשים פונו בכוחות עצמם לבית החולים, לאחר מכן גם מלון "לאונרדו קלאב" סברו כי שמדובר בהרעלת מזון. פרמדיק מד"א יואב שושה סיפר כי "שלושה ילדים, ביניהם ילד בן שנה ושני ילדים בני שש, וקשישה בת 82 אושפזו, שאר החולים קיבלו טיפול רפואי ושוחררו".

מנהל בית החולים פוריה ד"ר ארז און אמר כי "הועבר דיווח ללשכת הבריאות אשר תחקור את הגורם למקרה". ממשרד הבריאות נמסר כי "בעקבות המקרה נשלחו במהלך השבת צוותים של משרד הבריאות אל המלונות, חקרו את הצוותים ואת האנשים שחשו ברע ואספו דגימות שנבדקות כעת במעבדה מיוחדת. עדיין לא התקבלו ממצאים".

מלון לאונרדו הוציא הודעה לאחר הרעלת המזון ואמר: "המלון מקפיד על תקינות המזון והמתקנים ומבצע בדיקות יומיומיות ע״י חברה חיצונית. צוות הבדיקה ששלח משרד הבריאות למלון מצא כי מצב המטבח והבריכה תקינים וללא ממצאים חריגים.

במלון מתארחים מעל לאלף איש וחלקם הניכר לא התלוננו על תופעות אלו. נציגי המלון מלווים באופן צמוד את האורחים שפנו לטיפול רפואי והם יפוצו על עגמת הנפש גם אם תוצאות הבדיקה יצביעו כי אין קשר לפעילות המלון".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.