הרפו מאיתנו! רות בוארון בטור אזהרה לאחים רה"מ ושר האוצר

"אני מאמין שלא נגיע למצב בו לומדי תורה ייכלאו" – ציטוט מדבריו של ראש ממשלה, לא ממדינות ארופה או מערב אלא ממדינת ישראל.

האמת , כאשר קראתי המשפט התקשיתי להאמין שדברים אלו נאמרו מפיו של ראש ממשלה יהודי, בתוך מדינת ישראל היהודית, התחלחלתי לראות את האבסורד בארץ בו התקשורת וכמה שרים וחברי כנסת אשר יושבים בכנסת ישראל, הצליחו עד כדי כך להעביר את כל הצרות לצרה אחת מאחדת וגורלית "גיוס כמה בחורי ישיבות".

עשו מהנושא פולחן ורצון לרוצץ את כל כוחו של העם היהודי, בכל הכוח מתגייסים הם להשכיח במדינת היהודים, את האמת בה הצלחנו לשרוד ולהגיע עד הלום, כהבטחת תורתנו לארץ מבטחים, אך ורק כי לא הרפנו מלימוד התורה. אבותנו מסרו את נפשם וקידשו שם שמים מאות אלפי שנים כדי שאנו נשב בארץ ציון.

בכנות, קשה לי מאד עם העובדה שאנשים, מנהיגים, קוראים לעצמם יהודים ופוגעים ביודעין בתורת ישראל! אך אנו ביודעין נמשיך להלחם כאבותינו הקדושים!

נזכור את היסטוריית עם ישראל וזה יפיח בנו כוחות להמשיך ולהלחם. עד שתשכילו להבין שישנה דרך לבנות גשרים אם באמת יהיה רצון לכך, אך היא לא תגיע עם השנאה הכפיה והמחלוקת הרבה שיצרתם בחודשים האחרונים,

בצורה כזו קשה לשבת בשולחן אחד! צריכים אתם להרפות בשכל בחכמה, ללמוד להחכים ולהבין שדרך זו רק הורסת שנים של בניה מאוחדת בארץ.

רומסת את הדיבור הישיר, מוחקת את הערוץ הקטן שעוד נשאר בין חוגים וקבוצות, מותירה אותכם יתומים מאחדות ואהבת ישראל! ומרבה שנאה עזה בארץ ישראל.
ארץ בה לא מזמן הגיעו החלומות עם ספינות של ניצולים , מארופה, ממזרח וממערב, כדי לחיות יחד כעם יהודי אשר יודע לפתור בחכמה חומות ומחלוקות.

"אחים אנחנו " – אמר היום שר האוצר. אחים? ההתנהגות שלך ושל חברך בזמן האחרון, מראה את ההפך! הלזה אתה קורא אחים? אפילו האחים המוסלמים מהשטחים מקבלים יחס הוגן יותר. שם רוצים לשבת איתם בהבנה על כוס קפה טורקי  מנסים לבוא לקראתם חופשי חודשי.

אחים אנחנו?! תהיה באמת אח, ותסתכל על הציבור החרדי גם מבעד למשקפים שלהם. אולי אז אוכל להאמין לך שכל המגמה שלך באה מאחוות אחים, כשתביט מתוך העיניים של הציבור החרד, בהסתכלות שלהם, עם הדעות החינוך והדרך והצורה בה הם מאמינים ומגדלים את ילדיהם.

כאשר תעשה זאת נוכל לשיר "הנה מה טוב ומה נעים שבת אחים גם יחד"..כי אז באמת תבין את הצד השני, וממילא יפתרו המון מחלוקות  ויהיו הבנות.

חישבו קצת על דבריי, לבנתיים נסו לפתור את בעיית מפוצצי המכוניות בין משפחות פשע ועבריינים, הרי מישהו חייב לקחת ברצינות את משפחת הבורר והפשע, הרי לא לשם כך הקמנו מדינה.

ובין לבין תניחו איזה זר אופטימי על בעיית הכלכלה העוני והדוחק, שימו שם יד על הדופק שלא נגיע לרשימה בה הפער כמדינת העולם השלישית.

כי יום יבוא ולא יהיה מקום יותר לזרוק בעיות במזבלה, ונגיע למצב העגום בו יתחילו לצוף בעיות, בכל רחוב וקבוצה, ראש הממשלה ושרי ישראל לא יוכלו יותר לברוח, תצטרכו לחזור לשנים בה הקימו מדינה לשקם דברים להילחם על כל ההרס והשממה. לתקן את הפסוק שקילקלתם "מהרסייך ומחריבייך ממך ייצאו".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עֻצוּ עֵצָה וְתֻפָר דַּבְּרוּ דָבָר וְלֹא יָקוּם כִּי עִמָּנוּ קל.

  מאמין |
  הגב
 2. תורידי את התמונה זה אתר חרדי את מבישת את היהדות כולה ואת עצמך במיוחד מילא את שווה אני חושב שהתמונה שלך שולח היצר הטוב אחרי כל הנסיונות בדור

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • וואלה אתם החרדים דפוקים לגמרי… תמונה של ראש של אישה עושה לכם בלאגן במוח איזה תגובה מטומטמת של משתמש שנשאר אנונימי כי הוא לגמרי דפוק

   אריאל כהן |
   הגב
   • אריאל הוא צודק מה נסגר איתך רות בוארון צאי מזה לכבוד שלך תורידי את התמונה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב