מחבל ירצה באוניברסיטה, הסטודנטים זועמים

סערה באוניברסיטת תל אביב: מחבל משורר ירצה מחרתיים באונבירסיטה, הסטודנטים שזועמים על ההנהלה יפגינו בשעות הצהרים נגד קיום ההרצאה. ח"כ שקד: "השמאל ההזוי בישראל, בונה נדבך נוסף במסכת השנאה העצמית ועידוד האלימות"

סערה באוניברסיטת תל אביב: מחרתיים ירצה באוניברסיטה לא אחר מאשר מחבל חיזבאללה, אשר ריצה ארבע וחצי שנות מאסר בכלא בגין "מעורבות בפעולות טרור", במסגרת ציון "יום האדמה".

כנאענה ריצה 4.5 שנות מאסר בגין ניהול קשר עם גורם עויין בשירות חיזבאללה. הוא הואשם על ידי מערכת הביטחון כי קיבל כספים וחומרי הדרכה להכנת אמצעי לחימה, כולל מטענים מורכבים ורקטות, שאותם העביר לפעילים של גדודי חללי אל-אקצה.

לאור ההחלטת הנהלת האוניברסיטה, החליטו סטודנטים החברים בתאי סטודנטים מטעם הליכוד, הבית היהודי ויש עתיד להפגין היום על מנת למנוע את קיום ההרצאה.

תאי הסטודנטים העבירו מכתב נוקב להנהלת האוניברסיטה . בין היתר כתבו :""ברצוננו להזכיר שיש באוניברסיטה סטודנטים רבים שנפגעו בפעולות טרור כמו אלו להן סייע כנאענה, ושרבים מאיתנו שירתו ועדיין משרתים במילואים על מנת להגן על אזרחי ישראל מפני איום הטרור – רק כדי לגלות שמחבלים כמו מוחמד כנאענה הם אורחי כבוד באוניברסיטה".

ח"כ שקד גינתה את ההחלטה. "זהו אינו סוד, והיום ידיעתנו מתבררת עוד יותר, שאין פרטנר לשלום. אין כאן חברים המושיטים יד לשלום, אין כאן צד הרוצה בחיינו הטובים. אני תמהה כיצד נותנת הנהלת האוניברסיטה יד להחלטה השערורייתית הזו, לתת במה ולחלוק כבוד לטרור, למלחמה? כיצד מאפשרים לאיש, אשר בקלות היה יכול לגרום למותם של אותם הסטודנטיםאשר בפניהם הוא יופיע לנאום את נאומי השטנה שלו כלפי ישראל??

בנוסף, כתבה הבוקר חברת הכנסת שקד פוסט בדף הפייסבוק שלה בו היא מבקרת את החלטת האוניברסיטה וכן קוראת לסטודנטים ומשתתפים נוספים היכולים להגיע להפגנה לקום ולמחות.

"כולנו מכירים את ההסתה הנוראית המתנהלת נגד ישראל בקמפוסים בחו"ל. טובי המסבירים הישראלים מנהלים מלחמה יומיומית כנגד השקרים המופצים נגד ישראל באוניברסיטאות באירופה ובצפון אמריקה.

כנראה שלשמאל הקיצוני בישראל זה לא מספיק, והם מתעקשים לייבא את ההסתה לקמפוסים כאן בישראל…בכך בונה השמאל ההזוי בישראל, נדבך נוסף במסכת השנאה העצמית ועידוד האלימות.

לשמחתי, ישנם סטודנטים שאינם מוכנים לשבת בשקט בעוד הפארסה הזאת מתרחשת בין כותלי האוניברסיטה. לב סולודקין, ראש תא "ישראלים" של הבית היהודי באוניברסיטת תל אביב, חבר לראשי התאים הציונים באוניברסיטה והם פתחו בפעולות מחאה ובקריאה להנהלת האוניברסיטה שלא לתת מקום להסתה טרוריסטית בתוך הקמפוס" כתבה שקד.

היום בשעה 12:00 יקיימו הסטודנטים הפגנת מחאה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.