הרצוג: "אייצר אלטרנטיבה לממשלת הפחד והשיתוק של נתניהו"

יו"ר מפלגת העבודה הצהיר בוועידת המפלגה כי "בעוד 94 יום אנחנו עושים כאן מ-ה-פ-ך" ■ על האיחוד עם לבני: "מי שעוסקים בצרכי ציבור באמונה – עליהם להעדיף תמיד את טובת הכלל על פני טובתם האישית"

"כמי שגדל על ברכיה וערכיה של המפלגה, חשתי מהיום הראשון את כובד האחריות על כתפיי. הבטחתי אז – לכם ולעצמי – שאעשה כל שביכולתי על מנת לייצר אלטרנטיבה שלטונית לממשלת הפחד והשיתוק של נתניהו", כך אמר הערב (א') יו"ר מפלגת העבודה בוז'י הרצוג בפתח ועידת המפלגה שהתקיימה היום.

הרצוג המשיך לתקוף את ממשלת נתניהו: "הבטחתי שנהיה אלטרנטיבה לממשלה שחבריה מתחרים ביניהם מדי יום – מי מסית יותר, מי מתלהם יותר, מי קיצוני יותר, וכל זאת בזמן שאזרחי המדינה מאבדים אמונה, ונפרדים מהתקווה שיכול להיות כאן טוב יותר".
לדברי הרצוג, הוא ינהיג את מפלגת העבודה בנחישות במטרה להחזירה להנהגת המדינה ותוך מחשבה על טובת המדינה ואזרחיה. "טובת כל אחת ואחד מתושבי המדינה הזו ללא הבדל דת, גזע ולאום: – יהודים, מוסלמים, נוצרים, דרוזים, צ'רקסים, ותיקים, עולים, צעירים ומבוגרים, מהערים ומהמועצות המקומיות, מהכפרים, המושבים, הקיבוצים – ומכל קצוות הארץ".
לאחר מכן התייחס יו"ר מפלגת העבודה לאיחוד עם מפלגת התנועה וביקש את תמיכתם של חברי המפלגה. "קיבלתי הכרעה אישית ומנהיגותית הנשענת על האימרה המופיעה בתפילה כי 'מי שעוסקים בצרכי ציבור באמונה' – עליהם להעדיף תמיד את טובת הכלל על פני טובתם האישית. אני יודע, חברות וחברים, שכל אחת ואחד מכם עוסקים בצרכי ציבור באמונה. אני יודע כי זהו המוסר שלנו, זו התורה שלנו וזו ההוויה הציבורית והמפלגתית שבה אנו פועלים משחר נעורינו. אני עומד כאן הערב ומבקש את תמיכתכם במהלך איחוד הכוחות עם התנועה בראשות ציפי לבני".
הרצוג הצהיר מספר פעמים כי יחליף את נתניהו ומפלגת העבודה תחליף את הליכוד בשלטון. "ביחד אתכם נוביל את מדינת ישראל. נוביל לצמיחה, לצמצום פערים בחברהלהידברות עם שכנינו,ולחיזוק ביטחונה ועתידה של ישראל. מפלגת העבודה תתווה את המדיניות הכלכלית-חברתית של הממשלה הבאה ותוביל תפיסת עולם ברורה, שבמרכזה צדק חברתי, ביטחון תעסוקתי, שכר הוגן לעובדים בכל התחומים והמגזרים, ומעל לכל – חיים בכבוד לכל אחת ואחד מאזרחי ישראל".
הרצוג המשיך לדבר בשבחה של מפלגת העבודה: "יש לנו היום את הסיעה הטובה והאיכותית ביותר בכנסת ולאחר הבחירות תהיה לנו הסיעה הטובה, האיכותית וגם הגדולה ביותר בכנסת. יש לנו, גבירותיי ורבותיי, מנהיגות שלא הייתה כמותה למדינת ישראל כבר שנים רבות – ואני אומר לכם שבעוד 94 יום אנחנו עושים כאן – מ-ה-פ-ך".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.