הפריימריז בעבודה: הרצוג הצביע: "ננהיג את המדינה" (וידאו)

48 אלף מתפקדי מפלגת העבודה יכריעו היום כיצד תיראה רשימת מפלגת העבודה – הקולות ייספרו בבני ברק, מחר התוצאות – , צפו בהרצוג מדבר לאחר ההצבעה

הפריימריז בעבודה: הבוקר (שלישי) חברי מפלגת העבודה לבחור את מרבית נציגיהם לקראת הבחירות. נכון לשעה 14:00 נרשמו % 20 הצבעה בקרב חברי המפלגה.

"אני שמח וגאה לבחור את רשימת המועמדים של מפלגת העבודה לכנסת הבאה", אמר יו"ר המפלגה, יצחק הרצוג, כשהגיע לקלפי במודיעין. "הרשימה שתיבחר תוביל את הנהגת המדינה בשנים הקרובות. עשרות אלפי המתפקדות והמתפקדים יבחרו היום את הנבחרת שתחולל את מהפך 2015".

"מחר, נציג את הנבחרת החזקה ביותר, הנקייה ביותר, החברתית ביותר, הדמוקרטית ביותר, וכן, בנבחרת שלנו יהיה גם ייצוג הולם לנשים", הבטיח הרצוג. "מפלגת העבודה בהנהגתי, יחד עם מפלגת התנועה, תחזור שוב להיות המפלגה הגדולה בכנסת".

 

בעבודה מתמודדים 36 מתמודדים עלכ-16 מקומות ריאליים בין השריונים השונים, ח"כ סתיו שפיר, שלי יחימוביץ' ומרב מיכאלי צפויות להיאבק על הבכורה.

400 הקלפיות נפתחו בשעה 10:00 ב-76 אתרי הצבעה ברחבי הארץ וייסגרו ב-22:00. בספר הבוחרים של המפלגה רשומים 48,904 מצביעים. ה

ועדת הבחירות בראשות השופט בדימוס יעקב שמעוני תשב בחולון ותקבל את כל הנתונים מבני ברק שם ייספרו הקולות. תוצאות האמת יתקבלו ויפורסמומחר בסביבות השעה 11:00.

.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כיצד יתכן שבכל הסקרים העבודה מקבלת בדיוק 24 מנדטים??????????????
    לא עולה ולא יורדת???.. משהו מסריח כאן!!!!!!!!!!!!

    מישהו |
    הגב