הרצוג הודיע: "תומך בפרץ"

יו"ר מפלגת העבודה ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג שהודח בבחירות הודיע על תמיכתו בפרץ

הפתעה בעבודה: יו"ר מפלגת העבודה ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג שהפסיד השבוע  בסבב הבחירות הראשון, הודיע הבוקר על תמיכתו במועמדותו של ח"כ עמיר פרץ לתפקיד היו"ר

בנוסף, פרץ  יערוך מסיבת עיתונאים בהשתתפות ח"כ מרגלית, בה יודיע  מרגלית על תמיכתו בו. לא ברור אם גם הרצוג יגיע למסיבת העיתונאים.

כמה שעות לאחר ההישג שלו ,עמיר פרץ קיים מסיבת עיתונאים בבית מפלגת העבודה ובה הבטיח להעלות את שכר המינימום "באופן משמעותי" ולבטל את חברות כוח האדם בישראל.

 

"כראש ממשלה אתן דחיפה ראויה להעלאה משמעותית של שכר המינימום כשהיעד הוא 65% מהשכר הממוצע", התחייב פרץ. "היעד השני הוא טיפול בגמלאים ובשחיקה של הפנסיות והיעד השלישי הוא ביטול חברות כוח האדם בישראל".

פרץ הוסיף כי "מי שצריך להיות מודאג הוא בנימין נתניהו. ביום שלישי הבא אניח את הצעת החוק לפיזור הכנסת. במאי 2018 יתקיימו בחירות כלליות וביום שלישי הבא יתחיל המהפך". לדבריו, ההבטחה הזו אינה בלתי מבוססת והיא מגיעה על רקע שיחות עם נציגי המפלגות.

 

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן שבו תמך פרץ בבחירות לראשות ההסתדרות הגיע למסיבת העיתונאים, והודיע על תמיכתו בפרץ. "עמיר מייצג את מה שהמפלגה זקוקה לה היום. הוא מנהיג חברתי עם ערכים ובמשך כל חייו הוא ייצג את הדרך הערכית – החיבור בין הפריפריה למרכז, השוויון והדאגה לאדם העובד", אמר ניסנקורן והוסיף כי הוא מאמין בערכיו של פרץ וביכולת שלו לייצר שינוי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.