הרצוג: "לא בושה להיפגש עם נתניהו" (וידאו)

יו"ר האופוזיציה יצחק (בוז'י) הרצוג התראיין הערב (שבת) לתכנית פגוש את העיתונות והבהיר כי עדיין אינו סוגר לגמרי את הדלת לנתניהו, צפו {בצל הפגישות}

יו"ר האופוזיציה יצחק (בוז'י) הרצוג התראיין הערב (שבת) לתכנית פגוש את העיתונות והבהיר כי עדיין אינו סוגר לגמרי את הדלת לנתניהו, "אני יכול להיפגש עם נתניהו, זאת לא בושה", אמר בראיון לרינה מצליח. "הוא צריך לעדכן אותי בדברים רגישים והוא עושה זאת לא מעט פעמים. אני יכול להיפגש איתו איפה שאני רוצה ואף אחד לא צריך לתת לי ציונים. מרבית השיחות החשובות בינינו לא עוסקות בשום דבר פוליטי".

"כבר חודשים אני מקבל פניות ממנהיגים באזור ובעולם שאומרים לי שיש פה הזדמנות אזורית נדירה. אני אומר להם – תתכבדו, לכו למהלך היסטורי ואז תבואו אליי ונשקול. לצערי נכון לעכשיו נתניהו לא נענה להזדמנות הזאת ואין לי איתו כרגע משא ומתן על שום דבר מהסוג הזה".

הרצוג התייחס גם להמלצת המשטרה לסגור את התיק נגדו, לירידה של מפלגתו בסקרים האחרונים, להתעקשותו לקיים פריימריז רק בעוד זמן ארוך וכן למתיחות בין המפכ"ל לבין יוצאי אתיופיה ולדברים שאמר ביילין על בנימין (פואד) בן אליעזר ז"ל אחרי מותו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.