הרצוג מבהיר: "לא לזחילה לממשלת ימין" (וידאו)

יושב ראש המחנה הציוני יצחק (בוז'י) הרצוג הודף את השמועות ומבהיר כי פניו לאופוזצייה, הרצוג נשא הערב (ראשון) דברים בוועידת מפלגת העבודה ובה הודיע כי מפלגתו לא תצטרף לממשלת נתניהו. צפו בנאום המלא

על רקע הדיבורים על ממשלת אחדות בשל האיום האירני, יושב ראש המחנה הציוני יצחק (בוז'י) הרצוג הודף את השמועות ומבהיר כי פניו לאופוזצייה, הרצוג נשא הערב (ראשון) דברים בוועידת מפלגת העבודה ובה הודיע כי מפלגתו לא תצטרף לממשלת נתניהו. "אני אומר לא לזחילה לממשלת הימין הקיצוני של נתניהו", אמר הרצוג.

"אני שב ואומר וחוזר ואומר – את הממשלה הכושלת הזאת צריך להחליף היום", אמר הרצוג. "לא לתת לה חבל הצלה ולא יד, צריך להחליף אותה היום, מחר, בהקדם האפשרי. את בנימין נתניהו צריך להחליף. צריך לשלוח אותו הביתה".

הרצוג מתח ביקורת על מדיניות החוץ של נתניהו והאשים אותו בהרס היחסים עם ארצות הברית ואף הטיל עליו את האחריות להסכם הגרעין עם אירן. "אני אומר לא לחיזוק ממלכת הטרור האירנית ולא לשלטון נתניהו הכושל שנכשל למנוע את ההסכם הרע הזה", אמר.

חבר הכנסת איתן כבל (המחנה הציוני), אמר אתמול בתכנית "פגוש את העיתונות" כי "אין סיבה שנהיה חלק מממשלת אחדות. אכלנו אותה, קיבלנו 24 מנדטים. אנחנו אלטרנטיבה. אנחנו לא נהיה חלק מהממשלה הזו של נתניהו. גם כשתהיה הצעה טובה – אנחנו לא בפנים".

צפו בנאום המלא (באדיבות רשת)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.