הרצוג: "מוכן ללכת למכונת אמת"(וידאו)

בראיון לחדשות 2 התייחס יו"ר המחנה הציוני, יצחק הרצוג, למגעים שקיים עם ראש הממשלה לגבי כניסה לממשלה, ואמר כי נתניהו הוא זה שמנע מהמלך לצאת לפועל, בעקבות איומים מצד חברי מפלגתו. {ראיון קרבי}

בראיון לחדשות 2 התייחס יו"ר המחנה הציוני, יצחק הרצוג, למגעים שקיים עם ראש הממשלה לגבי כניסה לממשלה, ואמר כי נתניהו הוא זה שמנע מהמלך לצאת לפועל, בעקבות איומים מצד חברי מפלגתו.

"נתניהו מצמץ וברח. בימים האחרונים החליט שזה קשה לו. איימו עליו בליכוד. הכנופיה של יהודה ושומרון החזיקה אותו במקום הכי עדין", אמר הרצוג.

"עמדו מולי כוחות שפעלו גם בפוליטיקה וגם בתקשורת וגם קבוצות שמאל קיצוניות שהיו מוכנות שאדבר עם אחמדינג'ד אבל לא עם נתניהו", הוסיף. "לא זחלתי". הוא הוסיף כי "נתניהו החליט בימים האחרונים שזה קשה לו, איימו עליו, הכנופיה מיהודה ושומרון החזיקה אותו במקום הכי עדין".

על המהלכים של ראש הממשלה אמר הרצוג כי "יכול להיות שהוא עשה לי תרגיל. אבל מחובתי היה, גם אם אשלם את המחיר הפוליטי החמור ביותר, לבחון את האופציה".

על הדברים הקשים שהפנתה כלפיו חברת מפלגתו, חברת הכנסת שלי יחימוביץ', חזר הרצוג על ההאשמה שהאשים אותה כבר אתמול במסיבת העיתונאים: "היא התחננה להתמנות לשרה בממשלה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. פיכססססססססססססססס איזה מראיינת גועל נפש מטעם ביבי?

    לא נותנת לו לענות תשובה אחת שלימה תוקפת ותוקפת יצאה אפס מאופס והרצוג יצאת ענק!!!!

    מראיינת פריחה ליכודניקית |
    הגב