הרצוג משחזר: כך עדכנו אותי על ההפסד(וידאו)

יו"ר המחנה הציוני מאשים את נתניהו במסע הפחדה, לא מתחרט על הרוטציה עם לבני ועדיין חולם להיות ראש ממשלה. צפו בראיון המלא

ביום שאחרי ההפסד יו"ר המחנה הציוני בוז'י הרצוג מתייצב מול מצלמות חדשות 2 ובריאיון לחדשות סוף השבוע מאשים את נתניהו במסע הפחדה, לא מתחרט על הרוטציה עם לבני ולא מוותר על החלום להיות ראש ממשלה. "בחיים יש עליות ומורדות, אז יש בהם גם דבש וגם עוקץ", הוא מסביר. "אבל אני לא נשבר ולא מתמוטט".

הרצוג מודה שעוד לפני תוצאות המדגם נודע לו על על הקרב הצמוד, "כשראיתי את התיקו חשבתי שאני יכול להרכיב ממשלה", הוא מסביר. "היו לי מגעים עם כל ראשי המפלגות מראש על כל מיני אופציות, והבנתי שלנתניהו אין גוש חוסם. הלכתי לישון, ואפילו נרדמתי מצוין. בשעה רבע לשבע הגיע ההודעה מציפי,אחר כך התעוררתי בשבע וראיתי על הפערים ביני לבין נתניהו.

ביומיים וחצי האחרונים נתניהו המציא את עצמו מחדש. הוא ירד למערכת של שקרים, הסתה וגזענות. הוא נגע בעצב עמוק וגזעני ואמר לכולם – 'הערבים באים כנחילים ומקיפים אותנו' – אני לא מסוגל לעשות דבר כזה.

הרצוג מנתח את הכישלון ותולה אותו בקמפיין ההפחדה של נתניהו. "בעניין הזה הוא הצליח אני מודה ומזה אני לומד לקח שייתכן שמי שמשקר יותר מקבל יותר וזה הדבר הכי מסוכן לציבור הישראלי".

"ראינו את הפוליטיקה הישראלית, לא כשלתי ולא עשיתי שום דבר רע, הבאתי את המפלגה שלי לתוצאה שלא הייתה מ-1992. כל אדם אחר במצבי ספק אם היה מגיע לתוצאה הזאת. אני ממשיך בכל הכוח להוביל את המחנה ואעשה הכל כדי להחליף את נתניהו בפעם הבאה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בחיים שלטון השמאל לא יחליף את שלטון הימין
  עכשיו כבר התפקחנו…

  אחד שיודע |
  הגב
 2. הרימונים לא רואים את הסרטונים באתר הזה. תסדרו כבר פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז

  בובתית |
  הגב