הרצוג שובר שתיקה: "לחשוף את הקשר בין נתניהו לישראל היום"

לראשונה מאז חשיפת הפרשה יו"ר האופוזיציה יצחק (בוז'י) הרצוג שובר שתיקה וקורא לחקר האמת בפרשה שמסעירה את המערכת הפוליטית.

פרשת 2000: לראשונה מאז חשיפת הפרשה יו"ר האופוזיציה יצחק (בוז'י) הרצוג שובר שתיקה וקורא לחקר האמת בפרשה שמסעירה את המערכת הפוליטית. בישיבת סיעת המחנה הציוני אמר הרצוג כי הוא "לא שמח לאיד ולא חוגג על חקירות נתניהו. כבר אמרתי שאת נתניהו נחליף בקלפי". עם זאת הרצוג הדגיש כי הפרטים שנחשפו חמורים – וקרא למבקר המדינה להתערב בפרשה באופן דחוף.

 

"אתמול התגלה לכולנו כי שר התקשורת וראש הממשלה רוצה להיות התחקירן, העיתונאי, העורך, המגיש ולהדפיס את כל העיתונים באשר הם", אמר הרצוג. "הדיווח על השיחות בין ראש הממשלה נתניהו למו"ל ידיעות אחרונות נוני מוזס מאמתת את הטענות שמערכת העיתון 'ישראל היום' הופעלה ומופעלת על ידי בנימין נתניהו. זה מה שאנחנו אמרנו בבחירות ונדחינו בטענה שלא הוכח הקשר הישיר ביניהם – אז הנה הפעם הוא מוכח ויש לחשוף את הקשר לעומקו".

הרצוג הוסיף כי הוא "דורש ממבקר המדינה לחשוף את הזיקה המלאה בין נתניהו ל'ישראל היום' ולהוכיח כי בהפעלת העיתון מדובר בתרומה אסורה לסיעת הליכוד ונתניהו של מיליונים רבים, כלי שרת למען מועמד אחד ומפלגה אחת". חברת הכנסת ציפי לבני הצטרפה לדברים ואמרה: "מיומו הראשון של 'ישראל היום' טענו שמדובר בתעמולת בחירות אסורה".

שר הביטחון אביגדור ליברמן התייחס אף הוא לפרשה ואמר כי הוא לא יודע יותר ממה שדווח בתקשורת. "אני לא מתרשם מהעובדות שצריך להגיש כתב אישום נגד נתניהו", טען השר, "מכל מה שאני רואה לגבי כתב אישום הייתי מציע לא למהר. אני לא מתרשם מהעובדות שהיו בתקשורת שזה מחייב הגשת כתב אישום אבל לא מכיר את הפרטים לאשורם".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הוא מתכוין לחשוף את הקשר בין ירושלים לישראל היום. לא?

  סוסו |
  הגב
 2. לחשוף את הקשר בין כל האתרים לפוליטקאים!!!

  כולל הקשר בין אתר קוקר ובין בוזי הרצוג

  בוזילה |
  הגב